• Головна
  • Вакцина працює для всіх: попри Covid-19 імунізація продовжується
12:30, 20 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Вакцина працює для всіх: попри Covid-19 імунізація продовжується

Вакцина працює для всіх: попри Covid-19 імунізація продовжується

Із 21 по 26 квітня в Україні триває Європейський тиждень імунізації. З цієї нагоди полтавські медики наголошують: вакцинація в період карантинних заходів щодо Covid-19 є необхідною й виправданою. І дорослі, й діти повинні бути захищені від вакцинокерованих інфекцій. Переривати рутинну імунізацію не можна.

Щоб звернути увагу громадськості й особливо батьків на те, що час, доки триває пандемія, для захисту дітей втрачати не можна, фахівці Обласного центру дитячої імунології КП «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня» підтримали флешмоб «Вакцина працює для всіх!».

Карантинні заходи накладають відбиток на організацію вакцинації. В закладах охорони здоров’я треба суворо дотримуватися правил інфекційного контролю, розділити маршрути пацієнтів чи визначити окремі години прийому для людей із гострими захворюваннями і тих, хто вакцинується. Але жодним чином не можна обмежувати доступність населення до щеплень.

ВООЗ оголосила 2020-й роком медсестер та акушерок. Європейський тиждень імунізації – добра нагода подякувати медсестрам за роботу на передових рубежах боротьби з інфекційними хворобами, зокрема в кабінетах щеплень.

Голова правління ГО «Батьки за вакцинацію» кандидат медичних наук Федір Лапій наголошує: «Вакцини – це краще, ніж ми навіть могли собі уявити… але вони працюють лише тоді, коли їх використовують»

На фото: завідуюча обласним центром дитячої імунології КП Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня» Валентина Думенко, медичний директор КП «Полтавський районний ЦПМСД» Вікторія Лобанова, маленька пацієнтка Даринка Бастаногова, викладач кафедри гігієни, екології, охорони праці в галузі Української медичної стоматологічної академії Оксана Четверикова, лікар-імунолог дитячий консультативної поліклініки КП «Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня» Ольга Бастаногова, медична сестра Обласного центру дитячої імунології Інна Луценко.

Пресцентр ДОЗ ОДА

Раніше ми писали Вікторія Лоза розповіла що придбано для потреб медицини та чи знайшли медсестер для п’ятої лікарні

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Імунізація #Полтава #карантин #вакцинація
Оголошення
live comments feed...