У Полтаві депутати облради вирішуватимуть питання житла та доріг

28лютого  о 10-й відбудеться п’ятнадцята сесія Полтавської обласної ради шостого скликання.

Пленарне зсідання проведуть у приміщенні обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45). Під час цієї сесії, зокрема, прийматимуть питання щодо забезпечення житлом молоді та фінансування ремонту доріг. А також затверджуватимуть програму соцзахисту осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Тож на розгляд сесії винесуть такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2012 рік.

2. Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 28 грудня 2010 року «Про цільову Програму підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення міжнародного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва Полтавської області на 2011—2013 роки».

3. Про внесення змін до додатку до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року «Про цільову програму впровадження в області другої фази Проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2012 – 2015 роки».

4. Про внесення змін до Програми безпеки дорожнього руху на 2011—2014 роки.

5. Про обласну Програму забезпечення молоді житлом на 2013 – 2017 роки.

6. Про обласну цільову соціальну Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013—2016 роки.

7. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012—2015 роки.

8. Про затвердження обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013 — 2020 роки.

9. Про внесення змін та доповнень до додатку до рішення десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29 лютого 2012 року «Про обласну Програму з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012 — 2014 роки».

10. Про затвердження регіональної Програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013—2016 роки.

11. Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013—2015 роки.

12. Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2013—2015 роки.

13. Про внесення змін і доповнень до регіональної Програми розвитку внутрішнього виробництва на 2012—2015 роки «Модернізація – стратегічний вибір Полтавщини».

14. Про затвердження Переліків об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області, які будуть фінансуватися в 2013 році за рахунок субвенції з державного бюджету.

15. Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році.

16. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік.

17. Про організацію та оголошення територій та об’єктів природно-заповідного фонду Полтавської області.

18. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області.

19. Про внесення змін до обласної Програми приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міст Полтавської області на 2011—2015 роки.

20. Про внесення змін до «Положення про порядок та умови списання майна з балансів суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».

21. Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

22. Про прийняття цілісних майнових комплексів станцій та відділень екстреної (швидкої) медичної допомоги у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

23. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради на 2013—2014 роки.

24. Про створення комунальної установи Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративної будівлі.

25. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

26. Про продаж шляхом проведення аукціону незавершеного будівництва котельні під розбирання за адресою: м. Лохвиця, вул. Шевченка, 27.

27. Про продаж шляхом проведення аукціону незавершеного будівництва лікарні під розбирання за адресою: Лубенський район, с. Снітине.

28. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

29. Про зміни в складі постійних комісій обласної ради.

30. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю «Дружба» на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території Диканського району Полтавської області.

31. Про надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж з аукціону спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням нафти та газу (промисловою розробкою) Давидівсько-Лелюхівської площі на території Полтавського та Новосанжарського районів Полтавської області.

32. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю кредитно-фінансовою, торгівельною компанією "Спільне українсько-британське підприємство «Єврокрим» на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку нафтогазоносних надр Західно-Радченківської площі на території Миргородського району Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

33. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю «Полтавський граніт» на видобування гранітів Переволочнянського родовища на території Кобеляцького району Полтавської області.

34. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю «Надра-Геоінвест» на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу і конденсату, газу сланцевих товщ Східно-Опішнянської площі на території Котелевського району Полтавської області.

35. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю «Надра-Геоінвест» на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти і газу Річної площі на території Лохвицького та Чорнухинського районів Полтавської області.

36. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу приватним акціонерним товариством «Пласт» на геологічне видобування природного газу, конденсату Вакулівського газоконденсатного родовища на території Шишацького та Миргородського районів Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

37. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю «Гадячсир» на видобування підземних прісних питних вод на території м.Гадяч Полтавської області.

38. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю «Інвест-Нафтогазвидобування» на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Тищенківської площі на території Шишацького району Полтавської області.

39. Різне.

На сесію запрошуються: голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.

"К"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
16 переглядів в листопаді
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Політика
13 листопада у Полтавському окружному адміністративному суді мало відбутися засідання у справі за позовом Олександра Мамая проти Полтавської міської ради. Він вимагає визнати протиправним та скасувати рішення позачергової  17 сесії Полтавської міської ради від 14 вересня, яким депутати достроково припинили повноваження міського голови. У результаті позитивного для себе закінчення судовго процесу Олександр Мамай може поновитися на посаді мера Полтави. Але в...
Культура
12 листопада в Resto-club «Podium» відбувся гала-концерт вокального конкурсу «Студентський голос Полтави-2018». Організатором проведення конкурсу є Студентська рада міста Полтава та управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому. Привітав учасників з початком гала-концерту депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов. Він зазначив, що конкурс кожного року набирає ще більших обертів, учасників кожного року більше. Також він побажав усім га...
Політика
Під час чергової апаратної наради у Полтавській міській раді, яка відбулася 12-го листопада, заступник міського голови Олексій Чепурко розкритикував роботу управління звернень громадян. Він зазначив, що в управлінні часто «відфутболюють» полтавців, говорячи їм, що немає сенсу звертатися до «нової влади», тому що «скоро повернеться Федорович». Під Федоровичем слід розуміти не президента-втікача Януковича, а колишнього міського голову Полтави Олександра Мам...
Культура
Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності. Ключова кінопрограма присвячена групам людей, які найчастіше стикаються з нерівністю, зазнають дискримінації в суспільстві та є недостатньо репрезентовані в медіа. Фестиваль пропонує  подивитися на питання нерівності з різних позицій – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії.Розклад пока...
Суспільство
Вже не перший раз пасажири цього маршруту скаржаться на хамське ставлення. До редакції 0532.ua звернулася полтавка пані Тетяна і поскаржилася на водія маршрутки, яка їздить за маршрутом 47 «Сади-2 – Інститут зв’язку». Вона розповіла, що, не зважаючи на напівпустий салон, водій категорично відмовився перевозити її безкоштовно за пенсійним посвідченням:         –  Відразу заглушив мотор і сказав, що далі не поїде, доки я не вийду. Почав лаяти найогиднішими с...
Суспільство
13-го листопада полтавським журналістам демонструють, як визначають коефіцієнт пільговиків у міському транспорті. Заступник міського голови із питань ЖКГ Олексій Чепурко нагадує, що влітку міська рада прийняла рішення про пільгове перевезення різних категорій громадян у місті Полтава. Із перевізниками розраховувалися із бюджету міськради за коефіцієнтами, які обраховували раніше, іще при «старій владі». Правильність цих коефіцієнтів викликала сумніви. Тоді...
Суспільство
За останніми статистичними даними в Україні 70 тис людей мають порушення зору. Полтавських лікарів динаміка теж не радує. Скажімо, протягом року на третину зросла кількість захворовань кришталика , на 0,4% - діабетичної ретинопатії. Лікар офтальмологічного відділення ПОКЛ ім Скліфосовського , кандидат медичних наук Поліна Горлачова говорить — проблема полягає у тому, що громадяни звертаються за допомогою лише тоді, коли недуга задавнена.  Очні захворюванн...
Суспільство
Німецьке  місто Фрайбург-у-Брайсгау приймало готсей та учасників  третьої  німецько-української  конференції партнерства між містами. Організатори -  Федеральне міністерство екологічної співпраці і розвитку Німеччини, сервісна служба «Міста в єдиному світі» Engagement Global. До участі в конференції було запрошено 167 представників з міст побратимів Німеччини та України. Як повідомили у Полтавській міській раді, під час конференції відбувся ряд панельних д...
Кримінал
За добу в Полтавській області зареєстровано  89 повідомлень про злочинні посягання.Зокрема, за вказаний період зафіксовано:-    2 тяжких тілесних ушкодження-    1 розбій-    2 грабежі-    46 крадіжок-    1 факт незаконного заволодіння автомобілем -    5 наркозлочинівЗа добу в області померли 52 особи.На дорогах області сталися 2 ДТП, в яких травми отримали 2 людини.Нагадуємо номери телефонів, за якими Ви маєте можливість повідомляти інформацію щодо місця п...