• Головна
  • Книжкова палата України рекомендує до прочитання 100 найкращих книг
18:00, 17 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Книжкова палата України рекомендує до прочитання 100 найкращих книг

Книжкова палата України рекомендує до прочитання 100 найкращих книг

Фахівці Книжкової палати України імені Івана Федорова склали перелік найкращих книг, які рекомендують до прочитання українським родинам. Читання в умовах карантину є одним із засобів провести час із користю для душі і розуму.

«Сьогодні вже немає потреби доводити виключну роль книги в житті кожного з нас та суспільства в цілому. Бо свідоме життя починається зі знайомства із першою книгою. Будь-хто із визначних особистостей сучасності, від президента до вченого, досягнув своєї інтелектуальної висоти саме завдяки тих знань, які йому дала Книга», - йдеться на сайті Книжкової палати - http://www.ukrbook.net/.

Серед рекомендованих книг - світові бестселери та твори українських авторів, які, на думку авторів переліку, якнайкраще сприяють формуванню та розвитку особистості та впливають на зміцнення тих високих моральних якостей, що притаманні українському народові.

Перелік книг складається з трьох частин:

- для дбайливих батьків та розумних дітей;

- українських авторів;

- зарубіжної літератури.

Працівники Книжкової палати вважають, що запропонований ними перелік найкращих книг не є остаточним, а тому запропонували читачам доповнити його своїми пропозиціями. Доопрацьований читачами список планується оприлюднити до 23 квітня, Всесвітнього дня книги та авторського права.

Довідково, Книжкова палата України імені Івана Федорова — державна наукова установа у сфері видавничої справи та інформаційної діяльності, заснована на загальнодержавній власності і перебуває у сфері управління Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Заснована 24 січня 1919 року відповідно до Закону про утворення Головної Книжної Палати в м. Києві, ухваленого Радою Народних Міністрів і затвердженого Головою Директорії В. Винниченком.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України

Раніше ми писали Підбірка кращих серіалів від Netflix на час карантину

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книжки #список #дозвілля #карантин
Оголошення
live comments feed...