Новини компаній
13:00, 17 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Амортизатори

Новини компаній
Амортизатори

Автомобільні амортизатори – це компонент підвіски автотранспорту. Амортизатори забезпечують рівномірний рух колеса автомобіля відносно кузова, незалежно від коливання авто.

Без автомобільних амортизаторів неможливе стійке управління транспортним засобом. Завдяки цій звичній деталі ходової частини машини, поїздка на автомобілі стає комфортною. Без амортизатора авто зможе пересуватися, але їздити на ньому буде неможливо через вертикальне розхитування. Також відсутність амортизаторів призводять до погіршення управлінням авто, та колеса просто відривало б від землі при їзді по нерівним дорогам. Також таке відчуття можуть відчуватись водієм при зношуваності амортизаторів, навіть на не великій швидкості. Застосовуються амортизатори спільно з пружними елементами, пружинами або ресорами, подушками і т. д.

Головною задачею амортизаторів є утримання колеса в постійному контакті з дорогою, для того щоб уникнути не контролю над автомобілем. Завдяки амортизаторам колеса повинні чітко справлятися з перешкодами по бездоріжжю.

Існує декілька видів амортизаторів :

- масляні;

- газові;

- газо-масляні;

- пневматичні;

- з автоматичним регулюванням.

Встановлювати амортизатори на автомобіль потрібно однаково по всій осі, також змінювати треба все одночасно. Коли Ви купляєте амортизатори, треба завжди перевіряти маркування, та наявність пошкоджень на деталях. Коли Ви робите вибір амортизаторів для Вашого авто, рекомендується знати технічні характеристики автомобіля, стиль водіння водія, а також робити акцент на те, по яким Ви будете їздити дорогам.

Погані амортизатори – це завжди проблеми з плавністю керування автомобілем, гальмуванням, подолання підйомів та спусків. З цього всього виходить, що несправні амортизатори можуть призвести до аварійної ситуації.

Амортизатори - такий же видатковий матеріал, що потребує заміни, як колодки і фільтри, тільки з великим терміном служби. Зношений амортизатор укупі з навіть невеликим дисбалансом колеса призводить до інтенсивного нерівномірного зносу шини, скорочуючи термін її служби в кілька разів. Також, несправний варіант призводить до прискореного зносу всіх деталей підвіски.

Якщо ви не знаєте де придбати якісні амортизатори, то наш інтернет – магазин НОВАТОН https://novaton.ua, завжди Вам допоможе з вибором найякісніших автозапчастин для Вашого авто.

Якщо у вас настав час замінювати амортизатори, Ви завжди можете ознайомитися з товаром та цінами в нашому каталозі, розділ амортизатори https://novaton.ua/categories/amortizatory_4. Якщо Вам необхідна консультація спеціаліста, то наші менеджери з великим досвідом роботи, зможуть Вам відповісти на всі Ваші запитання, і завжди допоможуть з вибором авто запчастин. Наша команда менеджерів завжди Вам підкажуть які краще підібрати амортизатори для Вашого авто, дадуть консультацію за цінами в каталозі від оригінальних виробників до аналогів, і Ви зможете з легкістю зробити свій вибір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#амортизатори #автозапчастини #інтернет-магазин НОВАТОН #автозапчастини для грузових авто
Оголошення
live comments feed...