• Головна
  • Донецький юридичний інститут МВС України - 59 років на освітніх теренах нашої держави!
Новини компаній
13:03, 16 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Донецький юридичний інститут МВС України - 59 років на освітніх теренах нашої держави!

Новини компаній

Цьогоріч Донецький юридичний інститут МВС України як заклад вищої освіти відзначає своє 59-річчя на освітніх теренах нашої держави. 28 квітня важлива дата в житті навчального закладу – день його заснування. За роки свого існування завдяки постійному розвитку, впровадженню новітніх технологій підготовки правоохоронців та юристів, розвитку міжнародного співробітництва, науковим, спортивним, культурним досягненням навчальний заклад став справжнім брендом високоякісної освіти. За цей час пройдено непростий, але надзвичайно діяльний і результативний шлях. Шлях, який додав до літопису інституту яскраві, насичені сторінки, продовживши його славну історію від школи міліції до вищого юридичного навчального закладу. Донецький юридичний інститут МВС України – заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, який 59 років поспіль забезпечує підготовку висококваліфікованих юристів та майбутніх працівників для підрозділів Національної поліції України. Сьогодні ця діяльність відбувається на теренах Криворіжжя та у м. Маріуполі Донецької області.

Так, у м. Кривому Розі Дніпропетровської області, факультет № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) забезпечує отримання освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальностями «ПРАВО» (спеціалізація – досудове розслідування, термін навчання – 4 роки). та «ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ» на денній формі навчання (спеціалізація – кримінальна поліція та превентивна діяльність, термін навчання – 3 роки). Курсанти спеціальності «Правоохоронна діяльність» навчаються за програмою «2+1», тобто 2 роки – курсант денної форми навчання, на третьому році навчання вони відряджаються для проходження служби до лав Патрульної поліції, одночасно переводячись для подальшого навчання на заочну форму (факультет №4). Факультет № 3 (юридичний) – здійснює підготовку фахівців за кошти фізичних та юридичних осіб на денній та заочній формах навчання: БАКАЛАВР (на основі повної загальної середньої освіти) за спеціальностями: право; правоохоронна діяльність; економіка; публічне управління або адміністрування.БАКАЛАВР (на основі ОКР «молодший спеціаліст) за спеціальністю право. БАКАЛАВР (на основі вищої освіти не нижче бакалавра) за спеціальностями : право; економіка (спеціалізація «Економічна безпека підприємств»); публічне управління або адміністрування. МАГІСТР (на основі вищої освіти не нижче бакалавра) за спеціальностями: право; правоохоронна діяльність.

Факультет № 4 (заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України) – здійснює підготовку фахівців з числа практичних працівників Національної поліції України за державним замовленням га заочній формі навчання за спеціальностями: ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ (освітній ступінь «бакалавр», термін навчання 4 роки). ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ (освітній ступінь «магістр» термін навчання 1,8 роки на основі вищої освіти.

У м. Маріуполі Донецької області функціонує Маріупольський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України, який увійшов до структури вишу-переселенця в межах реалізації положень «Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України», ухваленої в листопаді 2016 року. Маріупольський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України провадить освітню діяльність у сфері професійно-технічної освіти за професією КП 5162 Поліцейський (за спеціалізаціями).

Також у м. Маріуполі Донецької області функціонує факультет №2, який здійснює підготовку фахівців за державним замовленням освітнього ступеня «бакалавр» на денній формі навчання та за кошти фізичних та юридичних осіб на денній та заочній формі навчання. ДЕРЖАВНЕ ЗАМОВЛЕННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ: «ПРАВО» (спеціалізація – досудове розслідування, термін навчання – 4 роки). та «ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ» на денній формі навчання (спеціалізація – кримінальна поліція та превентивна діяльність, термін навчання – 3 роки). Курсанти спеціальності «Правоохоронна діяльність» навчаються за програмою «2+1», тобто 2 роки – курсант денної форми навчання, на третьому році навчання вони відряджаються для проходження служби до лав Патрульної поліції, одночасно переводячись для подальшого навчання на заочну форму (факультет №4). ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ: БАКАЛАВР (на основі повної загальної середньої освіти) за спеціальностями: «ПРАВО» ТА «ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ».

Фахову підготовку до складання ЗНО з навчальних предметів «Українська мова та література», «Історія України», «Іноземна мова» можливо отримати на курсах довузівської підготовки абітурієнтів.

Інститут залучений до функціонування освітнього центру «Донбас-Україна», що сприяє отриманню вищої освіти випускникам шкіл, які проживають на тимчасово непідконтрольних Україні територіях, але бажають навчатися в українських закладах вищої освіти.

Шановні абітурієнти, якщо Ви маєте бажання здобути доступну та якісну вищу юридичну освіту чи стати майбутнім офіцером Національної поліції України – долучайтесь. Наша праця – заради Вас!

ДЮІ ДІЄ ДОСЯГАЄ!!!

Запрошуємо всіх бажаючих до навчання:

Наші контакти: м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21, вул. Співдружності, 92а
Телефони: 067 914 74 54, 095 702 54 84, (0564) 94 70 21
м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145, просп. Луніна, 89а
Телефони: 050 226 02 75, 097 907 01 07, (0629) 51 55 87
Електрона пошта: [email protected]
Офіційний портал: dli.donetsk.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...