• Головна
  • Стало відомо, як ховатимуть дідуся, померлого від коронавірусу
16:00, 15 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Стало відомо, як ховатимуть дідуся, померлого від коронавірусу

Стало відомо, як ховатимуть дідуся, померлого від коронавірусу

Як ми вже повідомляли, сьогодні на Полтавщині зареєстрований перший випадок смерті від коронавірусу. У Кременчуці помер 84 річний дідусь.

Поховання померлого від COVID-19 здійснять відповідно до рекомендації Міністерства охорони здоров’я України. Це питання обговорювали сьогодні на засіданні Кременчуцького міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації

« - За словами начальника департаменту житлово-комунального господарства Івана Москалика, поховання здійснюватимуться відповідно до рекомендацій МОЗ комунальним підприємством «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг». Тіло померлого має бути у герметичному пакеті, обробленому спеціальними дезінфікуючими засобами, у щільно закритій труні, щоб унеможливити контакт з ним. Поховання здійснюватимуть працівники СКРП, які мають необхідні засоби індивідуального захисту. Мінімальна кількість осіб з числа рідних і близьких зможуть бути присутніми на похованні, але повинні будуть знаходитися на безпечній відстані.Працівники КП «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» повинні проводити облік людей, які були на похороні, зазначаючи дату і час перебування, прізвище, ім’я і по батькові, а також інші контактні дані, щоб у подальшому можна було мати з ними зв’язок і слідкувати за станом їх здоров’я» - повідомляє прес – служба Кременчуцької міської ради .

Стало відомо, як ховатимуть дідуся, померлого від коронавірусу, фото-1

Нагадаємо, Полтава теж готова до будь – якого розвитку подій. Напередодні в інтерв’ю нашому виданню директор "Спецкомбінату похоронно-ритуального обслуговування" Рамазі Заркуа повідомив: що на двох міських кладовищах виділені спеціальні сектори для поховань у разі смерті від коронавірусу. Кожен із таких секторів може вмістити до 200 поховань.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вірус #карантин #пандемія
Оголошення
live comments feed...