• Головна
  • LuxeBus – сучасні автобуси в оренду
Реклама
18:39, 9 квітня 2020 р.

LuxeBus – сучасні автобуси в оренду

Реклама

Кожен день людині доводиться пересуватися по місту за різними потребами – дістатися на роботу, провідати родичів або зїздити в магазин. Суспільний транспорт здатен довезти в будь-яку точку міста. Але якщо потрібно перевезти декілька людей одночасно на якусь урочисту подію або в туристичну подорож? В такому випадку варто звернутися до професійного перевізника, що надасть транспорт на потрібний час та з урахуванням кількості пасажирів. Якщо в пошук ввести запит «автобусні перевезення», то система видасть сотні варіантів, серед яких можна розгубитися та натрапити на недобросовісних водіїв, що можуть підвести клієнта в найвідповідальніший час. Найнадійніший вихід з цієї ситуації – взяти автобус в оренду, бо саме в такому випадку часом можна розпоряджатися самостійно, незалежно від вимог перевізника.

Компанія «LuxeBus» пропонує замовникам популярні варіанти автотранспорту різного класу – економ, стандарт та vip. На сайті https://luxebus.com.ua/ можна ознайомитися з автопарком «LuxeBus» та обрати підходящий.

Увазі замовників на сайті представлені:

  • Мікроавтобуси, розраховані на 17, 20 та 30 місць;
  • Великі автобуси, в яких можна з легкістю перевезти від 37 до 61 пасажирів.

На які заходи зручно орендувати автобус у «LuxeBus»?

1. Екскурсії та інші туристичні поїздки. Такі заходи із задоволенням відвідують багато людей. Важливо, щоб транспорт був зручний та з нього було зручно оглядати історичні памятки та цікаві місця.

2. Весільний автобус. Саме на весілля хочеться зібрати якнайбільше гостей і разом проїхатися цікавими місцями та сфотографуватися для весільного фотоальбому. Якщо весільний захід зібрав багато гостей, а пересуватися по місту потрібно одночасно, комфортабельний автобус від «LuxeBus», які обладнані зручними сидіннями, кондиціонером та телевізором.

3. Автобус для випускників. Така пропозиція зручна, коли у випускний вечір планується не тільки сидіти в ресторані, а й цікаво провести вечір, відвідуючи морське узбережжя та інші заплановані розваги. В автобусі зручно розміститься весь клас та гарантовано весело проведе час.

4. Перевезення співробітників компаній зручна послуга, коли потрібно одночасно та без запізнень довезтидо місця роботи, або доставити на урочисту подію – корпоратив чи пікнік за містом.

Незалежно від мети, з якою орендований автобус, компанія «LuxeBus» пропонує комфортабельні автобуси на 30 місць вартістю 350-400 грн./год., або 50 місць за 600-650 грн./год. Кожен водій ввічливий тамає великий досвід безаварійного водіння.

«LuxeBus» - високий рівень автобусних перевезень для будь-яких потреб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...