• Головна
  • На Полтавщині дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї отримали захисні маски та засоби дезінфекції
17:00, 9 квітня 2020 р.
Надійне джерело

На Полтавщині дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї отримали захисні маски та засоби дезінфекції

На Полтавщині дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї отримали захисні маски та засоби дезінфекції

Облдержадміністрацією забезпечено дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, сім’ї патронатних вихователів, де виховуються діти, засобами індивідуального захисту, зокрема, масками та засобами дезінфекції. Всього передали 2,5 тисячі захисних масок та 50 літрів деззасобу. Про це повідомила заступник голови ОДА Катерина Рижеченко.

Засобами індивідуального захисту також забезпечено і соціальних працівників, які здійснюють супровід таких сімей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Вони також отримали 2,5 тисячі масок.

«- В умовах підвищеної тривожності через загрозу епідемії коронавірусу та продовження карантинних обмежень такі сім’ї мають змогу отримати підтримку спеціалістів: фахівця із соціальної роботи, який здійснює супровід дитини та сім’ї, психолога, працівника служби у справах дітей», – сказала Катерина Рижеченко.

Також в області своєчасно здійснюється щомісячна виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя.

У 40 дитячих будинках сімейного типу та 127 прийомних сім’ях області виховується 480 дітей. До того ж наразі в регіоні у сім’ях патронатних вихователів 8 дітям надається послуга з тимчасового догляду та виховання.

Раніше ми писали Маленькому полтавцю потрібна операція на серці. Як допомогти дитині?

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #дитячі будинки #маски
Оголошення
live comments feed...