• Головна
  • Лікарні Полтави забезпечили киснем для апаратів штучної вентиляції легень
Партнерський матеріал
11:00, 9 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Лікарні Полтави забезпечили киснем для апаратів штучної вентиляції легень

Партнерський матеріал
Лікарні Полтави забезпечили киснем для апаратів штучної вентиляції легень

Боротьба з коронавірусом потребує негайного оснащення медичних закладів профільним сучасним обладнанням. Саме воно в розпал пандемії може врятувати життя сотням полтавців різного віку. «Рідне місто» розуміючи складність ситуації, продовжує забезпечувати лікарні вартісною апаратурою за власні кошти.

Нещодавно лідер «Рідного міста» Олександр Удовіченко разом з членом своєї команди, керівником Полтавського заводу медичного скла Олександром Кудацьким передали міським лікарняним закладам обладнання на загальну суму майже 1,5 мільйони гривень. Наразі ж провели установку та підключення кріоциліндрів.

Як відомо, для важких випадків пневмонії, викликаної короновірусом, потрібні апарати штучної вентиляції легень. Це справді так, але самі по собі вони діяти не зможуть. Потрібен кисень, яким насичуватиметься організм хворого, причому в достатній кількості і з безперервним поповненням об'ємів. З цим у полтавських лікарнях були проблеми ще більші, ніж з самою апаратурою, що за найнесприятливішого розгортання подій ставило під загрозу життя полтавців. Наприклад, чи вистачило б 5-й лікарні тих трьох балонів, які вона мала? Однозначно, ні, бо в екстремальних ситуаціях тільки за добу мали б спорожняти по сорок-п'ятдесят! Тому й було прийнято ріщення передати медичним закладам 6 кріоциліндрів - вони зручні у використанні й дієво покращать процес реанімації хворих з запаленням легень.

Лікарні Полтави забезпечили киснем для апаратів штучної вентиляції легень, фото-1

Один циліндр в еквіваленті дорівнює 22 звичайним балонам. Раніше їх заправка перетворювалася на тривалу й важку роботу. В умовах екстреної ситуації під загрозою опинялася сама процедура лікування. Тепер на заправку кріоциліндрів киснем не витрачатимуть дорогоцінний час, пальне й людські зусилля - тоді, коли кожна хвилина може бути на вагу золота. Працівники Полтавського заводу медичного скла встановили циліндри на вулиці, щоб до них був максимально зручний доступ. Вони готові самі приїжджати та швидко заправляти їх безпосередньо місці, забезпечуючи таким чином безперервність процесу лікування!

Лікарні Полтави забезпечили киснем для апаратів штучної вентиляції легень, фото-2

Наразі всі криоциліндри встановлені й готові до роботи: в 5-й міській клінічній лікарні - 2, в 3-й лікарні - 1, в обласній інфекційній лікарні - 2. Ще один перебуває в резерві. Для належного зберігання всіх кріоциліндрів зробили спеціальні закриті ящики.

Продовжуємо за власні кошти системно поповнювати матеріальні ресурси лікарень Полтави. Вже найближчим часом придбаємо та передамо ще 5 кріоциліндрів.

Команда Олександра Удовіченка діє.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарні #Полтавщина #Рідне місто
Оголошення
live comments feed...