• Головна
  • З 1 березня до 30 квітня поточного року власники землі та землекористувачі звільнені від плати за землю
09:15, 3 квітня 2020 р.
Надійне джерело

З 1 березня до 30 квітня поточного року власники землі та землекористувачі звільнені від плати за землю

З 1 березня до 30 квітня поточного року власники землі та землекористувачі звільнені від плати за землю

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що власники землі та землекористувачі звільнені від плати за землю за період з 1 березня по 30 квітня 2020 року.

Зокрема, не нараховується та не сплачується земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в господарській діяльності за період з 1 березня по 30 квітня поточного року.

При цьому платники плати за землю (крім фізичних осіб), які подали податкову декларацію, мають право подати уточнюючу податкову декларацію, в якій відобразити зміни податкового зобов’язання із сплати плати за землю за відповідні місяці.

Фізичним особам – платникам плати за землю перерахунок здійснюється органами ДПС.

Така норма передбачена Законом України від 17.03.2020 № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширеннюкоронавірусної хвороби (COVID-19)».

Головне управління ДПСу Полтавській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#плата за землю #підприємці #оренда #покращення #зміни
Оголошення
live comments feed...