• Головна
  • Проєкт «Відеоісторія»: під час карантину і підготовки до ЗНО старшокласникам Полтавщини пропонують лекцію про революцію 1917-21рр.
12:30, 2 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Проєкт «Відеоісторія»: під час карантину і підготовки до ЗНО старшокласникам Полтавщини пропонують лекцію про революцію 1917-21рр.

Проєкт «Відеоісторія»: під час карантину і  підготовки до ЗНО  старшокласникам  Полтавщини  пропонують лекцію про революцію 1917-21рр.

Північно-східний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам’яті (УІНП) запускає оприлюднення у електронних ЗМІ області серії відеоуроків для вчителів і старшокласників Полтавщини з метою перегляду режимі он-лайн. Освітній проєкт «Відеоісторія» УІНП започаткував саме для освітянського середовища два роки тому.Зокрема, проєкт знадобиться для підготовки до ЗНО та закріплення щойно вивченого як ролик-актуалізація знань.

Сьогодні запрошуємо переглянути відеолекцію «Українська революція 1917-21 років. Як творилася держава». 

«Проєкт «Відеоісторія» нині набуває ще більшої ваги і актуальності, оскільки є потужним чинником підготовки старшокласників до ЗНО, яке попри ситуацію з короновірусом неодмінно відбудеться цьогоріч. Таке рішення прийняв Кабмін, так запевнили у міністерстві освіти і науки. Тож ,сподіваюся ці відеоуроки стануть важливим джерелом отримання знань в умовах карантину», - наголосив регіональний представник Українського інституту національної пам’яті (УІНП) в Полтавській області Олег Пустовгар. Він повідомив , що кожен охочий зазначений відеоконтент може переглядати у зручний йому час на офіційному сайті УІНП

За словами Олега Пустовгара, це цикл відеолекцій про події історії України в ХХ столітті. Матеріал відповідає шкільній програмі та може бути використаний під час пояснення вчителем нових тем – як ілюстративне, так і самостійне джерело інформації. А ще «Відеоісторію»вчителіі учні можуть використовуватипри узагальненні, систематизації і як вступ під час вивчення нової теми. Відеоуроки мають стати поштовхом до обговорення, дискусії, започаткування нових творчих проєктів, сприяти розвитку критичного мислення.

Спікеромвідеолекції «Українська революція 1917-21 років. Як творилася держава»виступив співробітник УІНП , історик Павло Подобєд.Формат – розповідь спікера, поєднана із візуалізацією за допомогою інфографіків, реконструкцій, анімації, анімованих карт. Відеолекції спираються на документи, фото, хроніку, спогади учасників подій. Хронометраж відеолекції: 17 хвилин. Виробництво: divaki production. «Я неодноразово спостерігав наскільки частині вчителів історії важко перебудуватися під нові реалії. І нам замало розповісти про якісь факти чи дати. Потрібно знайти відповідну форму, яка запалила б цей інтерес і в дітях, і в дорослих, допомогла їм правильно зорієнтуватися в історії Визвольних змагань, усвідомити причинно-наслідкові зв’язки. І ці відеолекції – це наша спроба створити такий продукт», - зауважив Павло Подобєд.

Північно-східний міжрегіональний відділ УІНП

Раніше ми писали Топ-25 українських YouTube-каналів для дітей різного віку

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #карнтин #учні #історія #відеолекції
Останні новини
Оголошення
live comments feed...