• Головна
  • Пакети з логотипом – дієвий спосіб рекламування бізнесу
Новини компаній
10:00, 15 квітня 2020 р.

Пакети з логотипом – дієвий спосіб рекламування бізнесу

Новини компаній

Якщо ви вирішили започаткувати власну справу, то важливо подбати про якісну рекламу і просування бренду. І зовсім не обов’язково на це витрачати величезні кошти. Часом більш дієвими виявляються такі дрібниці, як от візитівки, упаковки з логотипом або ж поліетиленові пакети з нанесеним малюнком бренду.

На вітчизняному ринку досвідченим і надійним виробником пакетів і плівок з логотипом замовника є компанія МПАК. Про бездоганну якість продукції свідчать численні нагороди, а також те, що керівництво постійно вдосконалює виробництво, розробляє і запроваджує новітні технології, закуповує нове обладнання. Все це дає змогу максимально задовольнити потреби і вимоги замовників.

Асортимент продукції

Продукція компанії дасть змогу оригінально презентувати свій товар на ринку, зберегти його естетичний вигляд та функції, забезпечити належне зберігання та транспортування. В асортименті кожен клієнт може підібрати той варіант, який найбільше підійде:

·пакети-майки з малюнками і без;

·пакети з прорізними, петлевими ручками;

·плівка і упаковка в рулонах;

·пакети для сміття;

·мішки і вкладиші;

·фасовка.

Та найбільш популярною і затребуваною послугою є виробництво пакетів на замовлення із малюнком клієнта.

Переваги співробітництва

Придбання поліетиленової продукції – це не лише практичне рішення, адже ви забезпечуєте свій бізнес якісним матеріалом для зберігання і транспортування товару. Також це рішення ще і стратегічне, адже таким чином ви якісно прорекламуєте свій бренд і станете впізнаваними.

Вагомою перевагою співробітництва з компанією можна назвати індивідуальний підхід до кожного клієнта. Перш ніж приступити до виконання замовлення, спеціалісти узгодять усі деталі стосовно матеріалів, бажаних кольорів, обсягу замовлення. На основі логотипа компанії дизайнери розроблять кілька варіантів малюнка, що буде нанесений. І тільки коли клієнт затвердить остаточний варіант, співробітники МПАК приступлять до виконання поставленого завдання. Варто зазначити, що у процесі виробництва використовуються біорозкладні матеріали та безпечні для здоров’я барвники.

Замовивши пакувальну продукцію із поліетилену, ви однозначно не прогадаєте ще й тому, що така упаковка не піддається негативному впливу умов навколишнього середовища, а отже, прослужить тривалий час.

Звісно ж, не менш вагомим плюсом замовлення виготовлення пакувальних матеріалів у компанії МПАК є оптимальне співвідношення ціни та якості пропонованої продукції.

Щоб замовити пакети, плівку або іншу продукцію компанії МПАК у Полтаві, слід перейти на їхній сайт за посиланням https://www.mpak.ua/ua/ і заповнити онлайн-форму або зв’язатися зі співробітником у телефонному режимі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...