• Головна
  • У Полтаві сьогодні почнуть дезінфікувати під'їзди
16:00, 30 березня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві сьогодні почнуть дезінфікувати під'їзди

У Полтаві сьогодні почнуть дезінфікувати під'їзди

Сьогодні відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів її голова – секретар міської ради Олександр Шамота.

На порядок денний було винесено 2 важливих для життєдіяльності міста та громади питання. Зокрема, про передачу з міського матеріального резерву засобів захисту та обладнання для дезінфекції та питання щодо проведення знезаражуючих та дезінфекційних заходів у під'їздах багатоквартирних будинків.

Так, за словами заступника міського голови з юридичних питань Івана Сватенка, планують передати КП «ЖЕО № 2» 50 механічних оприскувачів для здійснення дезінфекції, а також респіратори для працівників, які будуть здійснювати ці роботи.

Крім цього, члени міської комісії розглянули та одноголосно ухвалили рішення, відповідно до якого планують доручити управлінню житлово-комунального господарства здійснити видачу дезінфікуючих засобів представникам ОСББ та працівникам УЖКГ.

За словами заступника міського голови Олексія Чепурка, у першу чергу дезінфікуючим розчином будуть обробляти у будинках ті під”їзди, у яких люди знаходяться на самоізоляції:

- Зокрема, ми будемо обробляти лавочку, яка розташована біля під’їзду, також вхідні двері, як ззовні, так і зсередини, перила першого та другого поверхів. Також оброблятимуть ті місця, де максимально торкаються люди – це кнопка виклику ліфта і усі кнопки всередині ліфта. Представники ОСББ, наразі повинні звернутися до виконавчого комітету з офіційним листом. Відповідно до якого, на кожне ОСББ ми будемо видавати по 30 флаконів дезінфікуючої речовини. Що стосується будинків, які обслуговує КП «ЖЕО №2», то обробляти ці під’їзди будуть працівники ЖЕО разом з представниками державної служби надзвичайних ситуацій.

У Полтаві сьогодні почнуть дезінфікувати під'їзди , фото-1

Засіб, яким будуть дезінфікувати під’їди має назву «НЬЮ ТАБ актив». Цей засіб містить розчин хлору. Тому не рекомендують протягом 1 години, після оброблення приміщення, довго знаходитися у підї’зді, на міжсходових клітинах без захисної масти або респіратора. Загалом, на виконання даних робіт по дезінфекції під’їздів, з міського бюджету було виділено 170 тисяч 640 грн.

Дезінфекцію почали проводити у будинках по вулиці Станіславського

Використано матеріали Полтавської міської ради

Читайте також: Полтавщина готова прийняти на обсервацію більше тисячі людей

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ЖКГ #пандемія
Оголошення
live comments feed...