• Головна
  • Полтавські психологи безкоштовно підтримають громадян консультаціями в період карантину
15:30, 24 березня 2020 р.
Надійне джерело

Полтавські психологи безкоштовно підтримають громадян консультаціями в період карантину

Полтавські психологи безкоштовно підтримають громадян консультаціями в період карантину

Психологами та психіатром Центру психічного здоров’я КП «Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева» під час карантину, з 23 березня 2020 р., запроваджується безкоштовне консультування по телефону для мешканців та працівників медичних закладів Полтавської області. Про це повідомляє Полтавський обласний центр громадського здоров’я на своєму офіційному сайті.

“– Під час епідемії COVID-19 нам вкрай необхідна взаємопідтримка. Головним завданням світової психологічної спільноти наразі є допомога психологічно вразливим людям у переживанні надмірного стресу та утриманні цілісної картини ситуації – без провалу в паніку, але й без заперечення дійсності пандемічних та економічних загроз. Адекватно піклуватися про власну безпеку можна лише в разі, якщо ситуація сприймається реалістично. Вкрай важливо не посилювати вже існуючі в суспільстві розбіжності та суперечки, панічні настрої, не розповсюджувати інформацію, що знецінює реальні загрози. Важливо не ігнорувати офіційні рекомендації ВООЗ, – йдеться у повідомленні.”

Мешканці області можуть отримати короткочасну консультацію психіатра чи психолога або зробити попередній запис на сеанс онлайн-консультування за номерами (0532) 65-39-27, або (095)182-22-75 з 09.00 до 15.30 год.

Раніше ми писали У Полтаві в період карантину можна відвідати театр онлайн

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #консультації #психолог
Оголошення
live comments feed...