• Головна
  • Олександр Удовіченко передав лікарням Полтави сучасне обладнання для боротьби з коронавірусом
Партнерський матеріал
10:30, 24 березня 2020 р.
Надійне джерело

Олександр Удовіченко передав лікарням Полтави сучасне обладнання для боротьби з коронавірусом

Партнерський матеріал
Олександр Удовіченко передав лікарням Полтави сучасне обладнання для боротьби з коронавірусом

Захищати полтавців від пандемії потрібно негайно, і не словами, а конкретними діями - така позиція лідера команди «Рідне місто». Потрапивши до лікарні, люди повинні бути впевнені, що там є повний комплект медичних засобів, які вчасно й професійно застосують для їх лікування.

Олександр Удовіченко разом із членом своєї команди, керівником Полтавського заводу медичного скла Олександром Кудацьким передав міським лікарняним закладам закуплені за власні кошти 6 велетенських кріоциліндрів. Це суперсховища, в кожне з яких поміщається 25 балонів кисню, без якого не можуть працювати апарати штучної вентиляції легень - остання надія тяжкохворих пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Обладнання дуже зручне у використанні й максимально покращить процес реанімації хворих з запаленням легень. Фактично - врятує їм життя.

Додатково для 1-ої міської клінічної лікарні Олександр Удовіченко придбав дефібрилятор (апарат для серцево-легеневої реанімації), 12-канальний електрокардіограф, 10 відсмоктувачів мокрот для тих же апаратів штучної вентиляції легень, 5 шприцевих насосів.

Також медичним працівникам передано 5 тисяч респіраторів з класом захисту FFP2, що відповідає всім євростандартам. Вони допоможуть лікарям і медичним сестрам виконувати свій професійний обов'язок без ризику для здоров'я.

Загальна вартість техніки й захисних матеріалів, придбаних для міських лікарень, складає майже 1,5 мільйона гривень.

Ця акція нашої команди - не остання. Ми й надалі будемо допомагати лікарням Полтави. Сподіваємося, наш приклад наслідуватимуть усі - в тому числі й ті, хто любить гарно говорити й багато обіцяти. Час слів закінчився, настав час дій.

Команда Олександра Удовіченка - діє.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рідне місто #Полтава #медичне обладнання
Оголошення
live comments feed...