• Головна
  • Будь свідомим – дай чергу медику
07:00, 20 березня 2020 р.
Надійне джерело

Будь свідомим – дай чергу медику

Будь свідомим – дай чергу медику

Медичні працівники стоять сьогодні на вістрі боротьби з тяжким вірусним захворюванням – COVID-19. Наразі, вони роблять усе можливе і навіть неможливе. Проте вірус страшніший, ніж ми собі уявляємо. На превеликий жаль, сумна статистика говорить про те, що станом на сьогодні  в Україні лабораторно підтверджено 21  випадок  COVID-19, з них 3  летальних.

Зараз саме на медичних працівників покладена велика місія. Вони на даний час – наше спасіння та надія. Саме медичні працівники постійно рятують інші життя. Саме від них залежить здоров'я і безпека кожного. Тож від сьогодні  кожен медичний працівник Полтави буде мати відповідне посвідчення та жовту стрічку на плечі.

" Шановні полтавці, ми впевнені, що тільки разом, свідомо, ми зможемо подолати цю хворобу. Ми не допустимо розповсюдження короновірусу в нашому місті, адже для цього ми робимо усе необхідне. Ми впевнені, що тимчасові незручності з транспортом – це вимушені дії лише задля безпеки кожного мешканця міста" - пишуть на сайті Полтавської міської ради.

Тож, просимо вас, були відповідальними та толерантними!

Якщо ви бачите людину з жовтою позначкою на зупинці – знайте – це лікар або медична сестра, якій вкрай важливо вчасно прибути на роботу, аби, можливо, врятувати чиєсь життя, тож, дайте їй право зайти в транспорт першочергово. Якщо ви їдете власною машиною і бачите на зупинці людину з жовтою позначкою – не зволікайте, проявіть людяність – підвезіть її до місця роботи.

Шановні полтавці, дозвольте медику врятувати чиєсь життя! Вони рятують світ! Не залишайтеся осторонь!

Читайте також:На Полтаві медикам інфекційних лікарень доплачуватимуть 200% до зарплати

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вірус #карантин #пандемія
Оголошення
live comments feed...