• Головна
  • Карантин може призвести до закриття бізнесу: у Полтаві підприємці б’ють на сполох
13:15, 16 березня 2020 р.
Надійне джерело

Карантин може призвести до закриття бізнесу: у Полтаві підприємці б’ють на сполох

Карантин може призвести до закриття бізнесу: у Полтаві підприємці б’ють на сполох

Звернення на ім’я секретаря міської ради Олександра Шамоти надіслав депутат міської ради та представник ради підприємців міста Юрій Бойко.

«Введення карантину на території України, а внаслідок цього – закриття торгово-розважальних центрів, кінотеатрів, закладів громадського харчування, інші обмеження підприємницької діяльності  незаперечно призведуть до недоотримання прибутків та, цілком можливо, до фінансового краху малого та середнього бізнесу. Адже потрібно сплачувати обов’язкові платежі до місцевого та державного бюджету, комунальні платежі, зарплатню працівникам, орендну плату і т.д. у період карантину. А є ще й кредитні зобов’язання, спрямовані на розвиток бізнесу та ін.  Працівники бюджетної сфери натомість отримають заробітну плату.  А хто подбає про малий та середній бізнес ? Хто йому допоможе? Ми повинні врахувати досвід наших закордонних партнерів, і створити умови, аби малий бізнес не постраждав. До мене вже звернулися з відповідними листами Об’єднання підприємців малого бізнесу м. Полтава та Полтавський міжнародний Бізнес Центр. Плануємо обговорити це питання і в Раді Підприємців міста.

Пропоную терміново розглянути можливість скасування або хоч відтермінування місцевих платежів, врегулювання питання з комунальними платежами, а також звернутися до Президента України, Верховної Ради та Кабміну щодо встановлення податкових та кредитних канікул для малого та середнього бізнесу на період карантину», - йдеться у листі. Звернення підтримали усі представники фракції «Батьківщини» у міській раді.

Аналогічне звернення надіслав до Полтавської міської ради голова об’єднання підприємців малого бізнесу та голова Полтавського міжнародного бізнес центру Ігор Балицький. У своєму листі він прохає владу врахувати практику, прийняту у країнах Європи та пропонує Уряду врегулювати питання оплати праці найманих працівникам, які не зможуть виходити на роботу у зв’язку із карантином.

 Раніше ми повідомляли, що у Полтаві у зв'язку із загрозою коронавірусу закривають ТРЦ, ринки та заклади сфери послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підприємці #звернення #сфера послуг #податки #міська влада
Оголошення
live comments feed...