• Головна
  • Де взяти кредит з негативною кредитною історією?
Реклама
21:59, 10 березня 2020 р.

Де взяти кредит з негативною кредитною історією?

Реклама

Отримати кредит не є великою проблемою. Тим більше, що сьогодні ми маємо набагато ширший діапазон, що досягається, в основному завдяки розвиненому ринку небанківських позик. Однак є ситуації, в яких у нас може виникнути значна проблема з отриманням додаткових грошових коштів. Люди з поганою кредитною історією можуть мати певні труднощі.

Яка найбільша проблема, коли банк або кредитна компанія відмовляються надавати кредит? Це може бути низька кредитоспроможність і, отже, низький дохід. Є багато компаній і банків, що навіть з низькими доходами можуть надати нам необхідні додаткові грошові кошти. Ми можемо опинитися в набагато гіршій ситуації, якщо хочемо отримати кредит в Запоріжжі з поганою кредитною історією.

Де отримати позику з поганою кредитною історією?

Кредитна історія в базах даних БКІ (Бюро кредитних історій) перевіряється щоразу, коли ми звертаємося за кредитом через банк. Якщо ми маємо затримки з погашенням позик, що перевищують 30 днів, банк може відхилити нашу заявку на отримання коштів. Аналогічна ситуація може статися у випадку з кожним наступним банком, у якому ми вирішимо подати заявку на позику. Кожен банк перевірятиме бази даних, тому таке негативне рішення може бути прийняте в будь-якому наступному банку.

А яка ситуація при отриманні позики від небанківської компанії?

У випадку негативної історії в БКІ, у нас буде набагато більше шансів отримати кредит через компанії, що надають небанківські позики. Однак ми повинні мати на увазі, що все більше компаній такого типу також перевіряють позичальників за допомогою бази даних. Звичайно, це не є основним показником того, чи вирішить компанія надати нам кредит чи ні. Однак це, безумовно, важливий фактор при вирішенні питання про надання кредитів. Не менш важливим, безумовно, є також наша поточна кредитоспроможність або думка про нас, витягнута з реєстрів боржників. Позики з поганою кредитною історією можна отримати лише в тому випадку, якщо наші дані не були включені до реєстрів популярних боржників, які дуже часто використовуються кредитними компаніями.

Великою перевагою у випадку небанківських позик є той факт, що дуже велика їх частина надається через Інтернет. Це може значно прискорити отримання кредиту, особливо якщо ми дбаємо про час. Рішення про його надання приймається дуже швидко, іноді навіть протягом декількох хвилин після подання заяви. Навіть якщо ми отримаємо негативну відповідь в одній компанії, ми можемо легко спробувати свої сили, подавши заявку на позику в іншу компанію. Однак варто враховувати витрати, які мають запропонувати окремі кредитні компанії. Ми можемо легко розрахувати точну вартість позики перед подачею заяви. Зайшовши на веб-сайт конкретної кредитної компанії, достатньо вказати суму позики, яку ви бажаєте отримати та термін погашення. Цих двох варіантів нам достатньо, щоб ми знали суму щомісячного внеску кредиту, а також його загальну вартість.

Оголошення
live comments feed...