Реклама
11:28, 9 березня 2020 р.

Де краще міняти валюту?

Реклама

Розрахунки з іноземними контрагентами, поїздка за кордон, а може валютний кредит? Кожна з цих ситуацій пов'язана з необхідністю обмін валют злотий та мониторінгу курса злотого на сьогодні. Можливостей обміну злотий гривня багато. До числа найбільш важливих відносяться три групи:

  • традиційні стаціонарні пункти обміну валют, такі як Обмінка. Вони зазвичай пропонують вигідний курс гривня злотий.
  • пункти обміну валют в Інтернеті,
  • банк;

Давайте розглянемо кожен з представлених варіантів, щоб вибрати найвигідніші. Основною метою обміну злотих на гривні, звичайно, є обмін за найбільш вигідним обмінним курсом гривня злотий. Важливими є також додаткові витрати, а також спред (різниця між ціною купівлі та продажу валюти), то все, на чому заробляють пункти обміну валют.

Якщо ви бажаєте дізнатися курс злотого львів чорний ринок, то вам варто відвідати сайт Обмінки, на якому ви завжди зможете дізнатися актуальний курс злотого до гривні!

Стаціонарний пункт обміну валют - це вигідно

Обмін злоті в гривні в стаціонарному пункті обміну валют отримав популярність кілька років тому і досі її не втрачає. Обмін валют - це, перш за все, більш вигідна вартість операції та привабливийкурс злотого до гривні у львові. Традиційні пункти обміну валют засновують свою діяльність на комісійних від кожної угоди. Розмір цієї комісії може істотно варіюватися між різними точками обміну валют, проте часто досягає декількох відсотків. До цього потрібно додати час, витрачений на порівняння курсу злотого до гривні. В Обмінці ви завжди можете купити валюту за вигіднимкурсом злотого у львові.

Обмін валюти в банку

Так само, як і в Обмінці, ви можемо спробувати обміняти валюту і в банку. А якщо ви перебуваєте за кордоном і платите карткою за покупки і послуги, банк обмінює валюту відповідно до курсу валют злотий до гривні і так званий спредом. Раніше банки і пункти обміну валют могли вільно визначати розмір цієї різниці і зробили з цього дуже прибуткове джерело заробітку. Після введення так званого антиспредового Закону, безумовно, ця свобода обмежилася, проте, навіть сьогодні можна зустріти відмінності між ціною покупки і продажу валюти на рівні досягає 5%.

Обмін валюти в Інтернеті

За останні кілька років обмінні пункти в Інтернеті набувають все більше число прихильників. Звідки береться ця зростаюча популярність e-міняйл? Відповіді слід шукати, перш за все, в розмірі плати за транзакцію. Пункти обміну валют в Інтернеті використовують, безумовно, нижчі, ніж банки рівні спреду та більш привабливий курс злотих до гривні. Чому? Відсутність необхідності обслуговування офісних приміщень і серверної. Всі угоди здійснюється через Інтернет на порталі e-обмінника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...