• Головна
  • Експрес-тести будуть в кожній області, – Зеленський
12:00, 14 березня 2020 р.
Надійне джерело

Експрес-тести будуть в кожній області, – Зеленський

Експрес-тести будуть в кожній області, – Зеленський

Експрес-тести будуть в кожній області. До того ж держава виділила 100 мільйонів гривень на закупівлю індивідуальних засобів захисту. За потреби, держава виділить ще 500 мільйонів гривень на забезпечення необхідним медичним обладнанням, через небезпеку поширення коронавірусу.

Про це вчора повідомив Президент України Володимир Зеленський під час звернення до українців. За словами Зеленського, експрес-тести на виявлення коронавірусу можна буде зробити в кожній області. Постановою Кабінету міністрів України вже виділено 100 мільйонів гривень на засоби індивідуального захисту.

В разі потреби, буде негайно виділено 500 мільйонів на закупівлю медичного обладнання інтенсивної терапії за прискореним режимом,

– заявив Зеленський.

Невідкладно Інститутом молекулярної біології НАН також буде виготовлено 200 тисяч експрес – тестів. А з державного резерву до закладів охорони здоров'я передано 10 мільйонів масок. Зеленський також закликав постачальників не спекулювати на цінах на продукти й не наживатися на людях.

Держава економічно простимулює виробництво засобів індивідуального захисту. Окрім цього, влада заборонила експорт індивідуальних засобів та противірусного захисту.

За словами президента, для прийому складних випадків підготовлено понад 12 тисяч місць в інфекційних стаціонарах, є близько 2 тисяч лікарів-інфекціоністів та понад 5 тисяч середнього медичного персоналу.

Також для виявлення коронавірусу в Україні будуть використовувати пересувні лабораторії.

Читайте також: В Україні від коронавірусу померла людина

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вірус #евакуація #карантин
Оголошення
live comments feed...