15:00, 13 березня 2020 р.
Надійне джерело
Людина притягує до себе те, про що думає: закони Всесвіту для гарного самопочуття та здоров’я
За версією, якої дотримуються австралійські дослідники – творці популярного фільму “Секрет”, наше життя підпорядковується головному вселенському закону – закону тяжіння. Він простий і логічний: людина притягує до себе те, про що думає. Наші думки – це сигнали, які ми постійно надсилаємо у Всесвіт. Він же реагує на кожен з них, тобто виконує всі наші запити. Але, на жаль, робить це буквально. І коли у нас з’являються думки про речі, яких ми боїмося і хочемо уникнути – про хвороби, бідності, зради, розчарування, то в результаті ми ж те і отримуємо.
Не можна мріяти про щастя і разом з цим думати: “Життя не вдалося: ні грошей, ні здоров’я, ні любові…”. Всесвіт реагує на подібну установку з послужливістю джина з чарівної лампи. “Що ж, – відповідає вона. – Як накажеш. У тебе справді нічого цього немає. І не буде”. Негативний посил повертається подвійним негативом. Адже магнетична енергія наших думок здатна зробити щасливим кожного з нас.
Щаслива людина живе набагато довше і рідше хворіє
Сьогодні вчені довели: всі процеси в організмі перебувають під контролем центральної нервової системи, яка і створює сценарій вікових змін. У ньому відбиваються наші уявлення про життя, традиції та очікування. Наприклад, якщо людина впевнена в тому, що після сорока років настає пора в’янення, що несе з собою низку хвороб, розчарувань і невдач, то так воно і станеться. Минувши сорокарічний рубіж, він почне активно старіти, хворіти і в’янути. У той час як його ровесник не втратить здоров’я, енергії та радості буття до глибокої старості лише тому, що буде вірити – людина здатна насолоджуватися життям у будь-якому віці.
10 правил притягнення здоров’я:
1. Створіть власний, відповідний вашим бажанням сценарій вікових змін.
Уявіть себе в тридцять, сорок, п’ятдесят і далі років. Само собою, виберіть ідеальний варіант, при якому ви будете виглядати значно молодше реального віку, і набагато енергійніше своїх однолітків. Це допоможе вам зберегти молодість, здоров’я і красу.
2. Уникайте стресів.
Опинившись в неприємній ситуації, подумайте про те, наскільки вона нікчемна в порівнянні з масштабом всього життя. Поставтеся до проблеми філософськи, згадайте знаменитий вислів, написаний на кільці царя Соломона: “Все проходить і це пройде”.
3. Будьте ласкаві і поблажливі до людей.
Навчіться прощати помилки – і ви помітите, наскільки покращиться ваше здоров’я. Адже коли у вашій душі живуть образи, ви несвідомо опиняєтеся прив’язаними до кривдників, втрачаєте сили і захворієте. Прощення ж звільняє вас від цієї залежності і зцілює душу.
4. Все, за що ви беретеся, намагайтеся робити спокійно і впевнено.
Лікарі називають поспіх “квапливим вбивцею”, адже вона змушує організм виробляти адреналін у великих кількостях, що “заганяє” серце, створює напругу і в кінцевому підсумку серйозно засмучує здоров’я.
5. Намагайтеся отримувати якомога більше позитивних емоцій.
Доведений факт: оптимісти живуть довше песимістів і виглядають набагато молодше. Адже позитивні емоції підвищують імунітет і гальмують процеси старіння.
6. Найшкідливіші для здоров’я почуття – це злість, відчуття провини і невдоволення собою
та оточуючими. Пам’ятайте: здоров’я починається з любові до самого собе і своїх ближніх.
7. Частіше смійтеся.
Дослідження показали, що завдяки сміху в організмі людини посилюється потік крові, що є відмінною профілактикою серцево-судинних захворювань. А ось негативні емоції включають механізми саморуйнування.
8. Навчиться повністю розслаблятися.
Знайдіть час для споглядання. Виділіть для цього десять хвилин в день, краще перед сном. Усамітніться, увімкніть улюблену музику, зручно сядьте. Виберіть об’єкт, який діяв би на вас найбільш благотворно. Це може бути вогонь у каміні, рибки в акваріумі, що завгодно. Головне, щоб у момент споглядання ви відчували рівновагу і гармонію. Насолоджуйтеся спокоєм, відчуйте спокій, намагайтеся не думати ні про що, що могло б затьмарити ваше свідомість. Фахівці стверджують: такі хвилини здатні відновлювати організм від щоденних стресів.
10. Візьміть за правило аналізувати власні хвороби.
Всі симптоми наших недуг – це знаки, що говорять: “Ти робиш щось не так, зверни увагу на свої вчинки і думки”. Навіть банальна застуда не виникає на рівному місці. Вона “годується” роздратуванням і образою.
Боріться з поганим настроєм, не дозволяйте йому затягнути вас в депресію.
Психологи радять за дві хвилини в день тренувати м’язи щастя”. Посміхайтеся своєму відображенню в дзеркалі і в цей час думайте про те, що ви – найздоровіша, найкрасивіша і найщасливіша людина на землі.
Душевна гармонія – пальне для удачі.
3 головних “ніколи”:
1. Ніколи не скаржтеся на хвороби, хіба тільки лікарю. Людина, яка постійно нарікає на недуги, докладно розповідає про них оточуючим, несвідомо підриває власне здоров’я.
2. Ніколи не ставте самому собі діагноз. Коли ви говорите: напевно, у мене така-то хвороба, то програмуєте її, і незабаром ваші побоювання збуваються.
3. Ніколи не вступайте в суперечку з агресивно налаштованими людьми, не приєднуйтесь до руху проти чого-небудь. Негативний посил руйнує організм. А здоров’я починається з внутрішнього спокою і позитивного ставлення до життя.
Публікацію створено за відкритими джерелами
Раніше ми писали Топ-5 книг для весняного настрою
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:00, 3 грудня
13
20:27, 3 грудня
live comments feed...