• Головна
  • У Полтаві від пневмонії помер чоловік, але про коронавірус не йдеться
11:00, 13 березня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві від пневмонії помер чоловік, але про коронавірус не йдеться

У Полтаві від пневмонії помер чоловік, але про коронавірус не йдеться

У Полтаві другий день триває карантин. А містом вже шириться купа чуток. Скажімо вчора соцмережі обговорювали, що у нас вже є хворі на корона вірус, і їх навіть кілька. Це рішуче заперечили у ДОЗ ОДА.

Сьогодні ж полтавці обговорюють іншу подію – смерть від пневмонії пацієнта у другій міській лікарні. За коментарем ми звернулися до директора департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Вікторії Лози. Вікторія Володимирівна каже: такий випадок дійсно зафіксовано. Але жодних підстав говорити про коронавірус немає:

« - Чоловікові було 65 років, він мав супутні захворювання, хворів два тижні, мав тяжкий стан, але там була зовсім інша картина хвороби, відмінна від коронавірусної інфекції, жодних підстав навіть запідозрити її не було. Так що ці чутки не мають жодних підстав. У нас щороку трапляються смерті від пневмонії, наприклад, минулого року я піднімала статистику, було сім випадків. Щодо померлого чоловіка, то ми детально розбиралися у випадку, і це точно не коронавірус» - запевнила Вікторія Лоза.

Також ми запитали у Вікторії Лози, як триває підготовка до можливого спалаху хвороби. Зокрема, багатьох цікавить питання, чи придбані ліки. На це очільниця департаменту запевнила, що виділені кошти, і ліками заклади забезпечені. У разі потреби медикаменти закуплятимуть ще.

Читайте також: Карантин в Україні - банки працюватимуть безперебійно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вірус #епідемія #медицина
Оголошення
live comments feed...