• Головна
  • Після зимової «консервації» знову запрацювала мийка сміттєвих баків
Партнерський матеріал
12:00, 12 березня 2020 р.
Надійне джерело

Після зимової «консервації» знову запрацювала мийка сміттєвих баків

Партнерський матеріал
Після зимової «консервації» знову запрацювала мийка сміттєвих баків

Минулої осені в Полтаві вперше почав діяти автомобіль для мийки контейнерів, придбаний з ініціативи члена нашої команди, заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка. Взимку машина перебувала на «консервації», а нещодавно знову виїхала на роботу.

Її завдання – мити та дезінфікувати баки, щоб у них не накопичувався бруд і звідти не тягнуло смородом. Якщо в попереднє десятиліття це робили на базі КАТП-1628, куди контейнери доводилося возити партіями, то тепер, завдяки новій техніці, процедура відбуватиметься прямо на сміттєвих майданчиках. Відповідно самі контейнери митимуться та дезінфікуватимуться в 4-5 разів частіше!

За перший сезон машина добре себе зарекомендувала, у тому числі й зекономивши бюджетні кошти на пальному, й нині успішно продовжує виконувати покладені на неї функції. Увесь процес автоматизовано, на миття одного контейнера витрачається приблизно 3 хвилини. За один день машина встигає помити 35-40 сміттєвих баків.

Для подолання пластів багаторічного бруду на зовнішній поверхні баків комунальники застосовують ще й ручний пилосос – кьорхер, що спеціально для цих цілей був доданий до комплектації автомийки.

Неефективний підхід до вирішення однієї з багаторічних проблем міста відійшов у минуле. Завдяки сучасній техніці антисанітарії в Полтаві стане в рази менше!

Команда Олександра Удовіченка діє.

#ЖКГ #Чепурко #місто
Оголошення
live comments feed...