• Головна
  • Лялька L.O.L. Surprise – приємна несподіванка в кольоровому шарі
Новини компаній
10:00, 12 березня 2020 р.

Лялька L.O.L. Surprise – приємна несподіванка в кольоровому шарі

Новини компаній
Лялька L.O.L. Surprise – приємна несподіванка в кольоровому шарі, фото-1

Виробники іграшок працюють в умовах жорсткої конкуренції й це змушує їх постійно оновлювати свій асортимент оригінальними моделями. Здається, що здивувати не тільки дітей, а й дорослих, викликати справжній ажіотаж навколо новинки сьогодні практично неможливо. Однак, американської компанії MGA Entertainment вдалося не тільки вразити дівчаток серією ляльок L.O.L. Surprise, а й утримувати їх інтерес вже протягом декількох років. На жаль, ці моделі практично відразу почали підробляти, тому, щоб не розчарувати своїх дітей, будьте уважні при покупці. Познайомитися з оригінальними варіантами можна на сайті https://panama.ua/brand/40195/

Складові успіху

Отже, в грудні 2016 року в магазини США надійшла перша партія ляльок ЛОЛ і вже через тиждень вони стали найбільш продаваною іграшкою Америки. Успіх складається з цілого ряду факторів. Багато маркетологів вважають, що основна причина – це правильно вибраний час для старту. Наближаються свята, тому батьки готують сюрпризи для дітей, але є і інші досить важливі аспекти:

  • Новий підхід до пакування та оформлення моделей. Практично завжди лялька поміщена в коробку з прозорою стороною. Основне завдання привернути увагу – іграшка сподобалася, тому дитина просить її купити. Тут же використовуються переважно непрозорі кулі або капсули (блакитні, рожеві, салатові), на яких є зображення пропонованої моделі, але воно дає тільки загальне уявлення про те, що знаходиться всередині. Автори також відійшли від традиційних стереотипів краси, характерних для Барбі. У цій серії немає довгоногих і довговолосих красунь з яскравим макіяжем. Варіанти більше нагадують пупсів, мають великі очі, рухливі голову, ручки та ніжки. Діаметр капсули не перевищує 10 см, а висота фігурок становить 8,5-9 см.

  • Багатошаровість. Після відкриття кулі дівчинці доведеться послідовно розгорнути різну кількість шарів (кількість залежить від серії). Зазвичай – це 5-8 шарів, в яких може міститися до 15 різних сюрпризів. Це домашні вихованці (щеня, кошеня, кролик, хом'як), молодша сестричка або братик, смартфон, взуття, корона, сонцезахисні окуляри, загадка-ребус, предмети гардероба. Тільки розгорнувши всі верстви дитина отримує доступ до іграшки. Основна відмінність фальсифікатів від оригіналу полягає в тому, що в них немає додаткових аксесуарів, а в кулі знаходиться лише пупс. Відрізнити підробку тільки за оформленням пакування досить складно.

  • Додаткові можливості. Кожна іграшка наділена особливими властивостями. Такі пупси вміють плакати, пити з пляшечки, а у деяких моделей в воді змінюється колір сукні або банта. Куля або капсулу можна використовувати як підставку для іграшки або як ванночку. Окремі варіанти доповнені ручкою й можуть застосовуватися як сумочка чи косметичка.

  • Різноманітна колекція. Компанія продовжує розвивати цей напрям. Основний принцип – постійне оновлення, яке підштовхує цільову аудиторію (дівчатка 3-8 років) до колекціонування. Такий підхід не можна назвати новим, але зазвичай зміни стосуються переважно зовнішнього вигляду, але в цьому випадку також регулярно оновлюються й додаткові аксесуари. В каталозі 5 основних серій і цілий ряд невеликих лінійок, в які входить понад 100 фігурок, які відносяться до різних клубів (танцювальний, модний, спортивний, театральний).

Лялька ЛОЛ привертає увагу дівчаток всього світу своєю непередбачуваністю, адже те, що знаходиться всередині капсули залишається загадкою аж до розкриття всіх пакувальних шарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...