• Головна
  • У Полтаві переоснащили освітлення Білої альтанки та СБУ, на черзі – ще кілька об’єктів
13:00, 11 березня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві переоснащили освітлення Білої альтанки та СБУ, на черзі – ще кілька об’єктів

У Полтаві переоснащили освітлення Білої альтанки та СБУ, на черзі – ще кілька об’єктів

Нещодавно у Полтаві знову засвітилася кольоровими вогнями Біля Альтанка та вперше за багато років на повну потужність увімкнули ілюмінацію будівель СБУ та міської ради. Цьому передувала напружена робота працівників ПЕЗО «Міськсвітло». Розповідає директор підприємства Роман Кикоть:

У Полтаві переоснащили освітлення Білої альтанки та СБУ, на черзі – ще кілька об’єктів, фото-1

« - Нам не довелося робити освітлення альтанки та інших будівель «з нуля». Нам потрібно було полагодити те що було і відремонтувати його. Адже майже десять років це освітлення не використовувалося. Ми замінили там мережу та подекуди лампочки. Раніше альтанка ще і «звучала». Зараз працюємо і над цим. Наше завдання – забезпечити технічну частину, управління культури має обрати «репертуар». Якщо все у нас вийде, то у святкові та вихідні дні лунатиме музика, як це раніше і було».

Але на Білій альтанці , СБУ та міській раді роботи не завершаться. Модернізація торкнеться інших історичних об’єктів. Говорить заступник міського голови Олексій Чепурко.

У Полтаві переоснащили освітлення Білої альтанки та СБУ, на черзі – ще кілька об’єктів, фото-2

« - Одразу зауважу – під час реалізації цих завдань витрачено не багато коштів – десь придбали лампочки, десь – дроти, ще якісь деталі. Тобто, мова не йде про десятки тисяч гривень з міського бюджету. Як вже було сказано, ми відновлювали те, що є. У подальших планах – відновлення освітлення у головному храмі Хресто – Воздвиженського монастиря, хочемо підсвітити пам’ятник Мазепі та будинок профспілок. Поки що вирішуємо як це краще зробити. Потім – продовжимо роботи у центральній історичній частині – найперше це приміщення ДБР. Зараз ведемо перемовини з ними щодо фінансування».

Читайте також: Полтавцям розповіли, як працюватиме Екобус у березні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЖКГ #Чепурко #місто
Оголошення
live comments feed...