• Головна
  • Полтавців запрошують на зустріч з поетом та музикантом Романом Колядою
15:30, 8 березня 2020 р.
Надійне джерело

Полтавців запрошують на зустріч з поетом та музикантом Романом Колядою

Полтавців запрошують на зустріч з поетом та музикантом Романом Колядою

У Полтаві пройде презентація шостої книги вірші Романа Коляди. Щоразу зустріч з автором - це неабияка подія для полтавців. Роман Коляда - піаніст, композитор, поет, радіоведучий. " Роман зі світлом" - так називається - збірка. За словами автора у ній - "найсвітліша інтимна лірика".

" - Тексти, ілюстрації, все у цій книжці - ода любові, красі, світлу. На створення цих текстів пішло десь пів року. Автор працював натхненно та з запалом. Потім близько місяця створювалися ілюстрації: Olga Vermenich писала каліграфію на тілах прекрасних дівчат, Світлана Сокур фіксувала це своєю камерою та обробляла зображення. У цій неймовірній колаборації народилася неймовірна, шоколадна книга з ілюстраціями ню непрофесійних моделей" - пишуть організатори.

Цікаві факти!Під час написання цих віршів автор:- скинув 32 кг ваги,- змінив зачіску та форму бороди,- змінив стиль одягу,- змінив ставлення до життя.

У послужному списку Романа Коляди – робота на Українському радіо, де він готував серйозні аналітичні проекти, нині він очолює «Радіо Промінь», встиг випустити три музичних альбоми та поетичні збірки, дає концерти по всій Україні та веде активне громадське життя.

" - Я дуже люблю грати тільки на живих інструментах. Тому що, який би не був досконалий синтезатор він має своє обмеження – це семпльовані звуки , і це все – музичний конструктор, своєрідне збирання музичних кубиків. А живий рояль – живий музикант і живий слухач – це ідеальна така тріада, до якої я завжди прагну, бо за таких умов найточніша передача себе відбувається. Коли є все живе, то толі можна доторкнутися до якихось унікальних переживань. Відчуттів. До того, що є, зрештою, сенсом моєї музики..." - говорить Роман Коляда

Презентація книги відбудеться 17 березня о 14:30 у Полтавській бібліотеці імені Олеся Гончара.

Читайте також: У Полтаві виступить заслужений артист України Віталій Лашко

#анонс #афіша #концерт
Оголошення
live comments feed...