• Головна
  • Соціальний захист застрахованих осіб ґарантований Фондом соціального страхування України
15:55, 5 березня 2020 р.
Надійне джерело

Соціальний захист застрахованих осіб ґарантований Фондом соціального страхування України

Соціальний захист застрахованих осіб ґарантований Фондом соціального страхування України

Понад 139 тисяч працюючих м. Полтава є застрахованими особами та перебувають під опікою Фонду соціального страхування України. Зазначені особи в разі настання страхового випадку в період роботи отримують від Фонду матеріальне забезпечення, страхові виплати, медичні й соціальні послуги.

У разі настання страхового випадку Полтавське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – відділення) здійснює надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності, допомоги по вагітності та пологах, допомоги на поховання. За наявності медичних показань відділення фінансує проходження курсу реабілітаційного лікування на базі санаторно-курортних закладів, у разі нещасних випадків на виробництві або набуття професійних захворювань здійснює оплату лікування всіх прямих наслідків нещасних випадків, у разі часткової або повної втрати працездатності здійснює надання одноразової допомоги та щомісячних страхових виплат, фінансує періодичне санаторно-курортне лікування, забезпечує потерпілих на виробництві технічними засобами реабілітації, ліками та виробами медичного призначення.

Застрахованою є кожна особа, яка сплачує або за яку сплачується роботодавцем єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, тобто всі офіційно працевлаштовані, самозайняті особи, фізичні особи-підприємці, а також особи, що працюють на умовах цивільно-правового договору.

Оформлення трудових відносин у законодавчо встановленому порядку, офіційне отримання заробітної плати – це, в першу чергу, державний захист кожного працівника від незаконного звільнення, безпечні умови праці, ґарантоване право на відпочинок, страховий стаж та можливість мати гідне пенсійне забезпечення.

Для працівників, які вже працюють, та для тих, які мають намір влаштуватися на роботу, важливо розуміти, що офіційне працевлаштування – це ґарантія їхнього соціального захисту. Саме тому одним із пріоритетних питань сьогодення є детінізація зайнятості населення та легалізація заробітної плати.

Належний соціальний захист сьогодні та пенсійне забезпечення в майбутньому першочергово залежить від свідомої громадянської позиції кожного працівника. Саме тому, відділення переконливо радить громадянам, яким пропонують роботу без укладання трудового договору з оплатою праці “у конверті”, перш ніж погодитися на дану пропозицію, зважити всі переваги офіційного працевлаштування та обрати статус “застрахованої особи” у Фонді соціального страхування України.

Полтавське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

#страхування #соціальний #допомога #праця #робота
Оголошення
live comments feed...