Полтавські дільничні ходитимуть по домах та роздаватимуть візитки

vizytna-kartka-dilnychnogo

У лютому дільничні відвідають усі оселі в Полтавському районі.

Цього місяця до полтавців завітають дільничні. Про це повідомили у ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Так, у лютому до кожної оселі Полтавського району обов’язково завітає дільничний інспектор міліції. Правоохоронці роздаватимуть свої візитні картки з номерами телефонів та інформацією про дні та години прийому громадян.

Як повідомили у прес-службі УМВС України в Полтавській області, для безпеки населення мешканцям вручатимуть і пам’ятки з інформацією про те, як не стати жертвою злочинних посягань. До того ж під час зустрічі із громадянами дільничні інспектори надаватимуть правову допомогу тим, хто її потребує. Городяни та селяни матимуть змогу повідомити дільничного про стан правопорядку на території його обслуговування, повідомити про правопорушників та висловити свої побажання щодо покращання роботи самого дільничного.

Правоохоронці завітають і до осіб, що перебувають на профілактичних обліках, особливо тих, хто схильний до насильства у сім’ї. Паралельно правоохоронці націлені на виявлення нелегальних мігрантів, осіб, які розшукуються за вчинення правопорушень та осіб, які ведуть антигромадський спосіб життя.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов