• Головна
  • У Полтаві знайшли мертвим лікаря - інтерна
12:00, 6 березня 2020 р.

У Полтаві знайшли мертвим лікаря - інтерна

У Полтаві знайшли мертвим лікаря - інтерна

Лікарю-інтерну Богдану Бакуменку виповнилося лише 23. Страшна звістка про його раптову трагічну загибель в ніч з 27-го на 28-е лютого 2020 року приголомшила всю академічну спільноту. Обставини загибелі Богдана після відзначення ним вдалої атестації його колег розслідуються правоохоронцями.

У Полтаві знайшли мертвим лікаря - інтерна, фото-1
У Полтаві знайшли мертвим лікаря - інтерна, фото-2

« - Керівництво Академії активно співпрацює із правоохоронними органами, надає всю необхідну допомогу і зацікавлене в найшвидшому розслідуванні загибелі. З приводу смерті лікаря-інтерна Богдана Бакуменка відкрито кримінальне впровадження. По його завершенні буде оприлюднене рішення про причини, що призвели до трагедії. Контрольно-пропускний режим в навчальному закладі запроваджений давно і постійно вдосконалюється, цілодобову охорону здійснює професійна охоронна фірма «Антарес».Ректорат УМСА, викладачі, лікарі-інтерни та студенти академії сумують з приводу трагічної загибелі Богдана Бакуменка і висловлюють глибокі скорботу та співчуття його рідним і близьким» - пишуть на інтернет – сторінці закладу.

Водночас, сестра Богдана, Діана Євстафьєва на своїй сторінці у соцмережі написала про погрози, які надсилають рідним загиблого та друзям:

– Погрози у справі вбивства! Прошу максимально поширити! У ніч з 27-го на 28-ме лютого в гуртожитку УМСА №4 в м. Полтава було скоєно вбивство 23-річного інтерна Богдана Бакуменка. Тіло було знайдено під стіною аварійного виходу з гуртожитку. Попередній висновок судмедексперта – смерть внаслідок падіння з висоти. Висота падіння – 3,5 метра, а точніше з даху аварійного виходу, що знаходиться на 2-му з половиною поверсі. Відкрито кримінальне провадження (замах на умисне вбивство). Друзі, які допомагають знайти вбивць почали отримувати погрози! До кращого друга покійного Богдана підходив незнайомий хлопець спортивної статури і говорив про те, що у випадку продовження активного інтересу до цієї справи навчання він може не закінчити. Ще одній людині надійшло смс повідомлення з текстом «6-ка муссорская. Береги себя» (скрін смс додаю у фото). Хіба за цим стоять нормальні люди? Ця мерзота намагається налякати, але вони помиляються, якщо думають,що ми їх не знайдемо. Ці тварюки після вбивства їдять,сплять і продовжують жити! А найгірше те, що вони можуть повторити таку справу, бо від людського у них тільки тіло. Звертаюся до всіх, хто знає, чув та був свідком цієї справи, прошу надіслати анонімно будь-яку відому вам інформацію на ці номери телефонів:

+380990494497;

+380950489876

або пишіть мені в месенжер. Ви можете повідомити інформацію як з нової сім-карти (а потім її викинути), так і з фейкових акаунтів. Нам важлива кожна деталь! – написала дівчина.

Пізніше, Діана оприлюднює ще одне повідомлення. В ньому звинувачує керівництво ВНЗ у бездіяльності, та говорить, що журналістам перешкоджають проводити власне розлідування

У Полтаві знайшли мертвим лікаря - інтерна, фото-3

Діана також пояснила, що ж робив Богдан у гуртожитку:

– Він прийшов відсвяткувати вдалу атестацію до своїх колег.

Дівчина також перерахувала сліди на тілі (родичі вважають, що то саме сліди вбивства):

1. Кисті правої руки були зчесані. На носі подряпина з кров’ю, гематома на лобі, що вміло намагалися загримували у морзі.

2. За інформацією людей, які були присутні на святкуванні атестації, сказали що на кухні було 11- осіб. З кожним днем інформація змінюється і сама кількість людей присутніх тієї ночі зменшується. У людей починається амнезія, а причиною амнезії є алкоголь.

– «Я був п’яний, я не пам’ятаю». Усі пам’ятають, що Богдан з ними був, але де він подівся пізніше – їм не відомо, – каже Діана.

3. На фото з місця події видно, що одяг хлопця брудний. Швидше за все, що тіло тягли, шкарпетки білого кольору були чорними. Ноги схрещені, а тіло, фактично підпирає стіну гуртожитку. Так неможливо було впасти. Тіло лежить на спині, але одяг брудний зверху.

4. Дуже важливий момент – затоптане взуття на задній частині, яке дивним чином не спало при падінні, а залишилося на ньому.

5. Всю ніч з 27 по 28 лютого йшов дощ. За висновками судмедексперта, смерть настала близько 2-ї ночі. Загадкою залишається лише те, що людина впала близько другої ночі, а тіло пробуло на вулиці до 7-ї ранку, чому речі на загиблому залишилися сухими? Є свідки які бачили тіло і речі Богдана (на фото, до речі, це теж видно).

6. Щоб дістатися аварійного виходу, як мінімум про нього потрібно знати, а як максимум пролізти у вікно, яке знаходиться недалеко від дверей коменданта, і пройти по даху декілька метрів. Та головне для чого? І де в цей час був комендант?

У Полтаві знайшли мертвим лікаря - інтерна, фото-4

Нині у справі ведеться слідство. Проте вдокладніших коментарів поліцейські не надають.

За матеріалами соцмереж

Читайте також: На Полтавщині поліцейські викрили шахрайку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #слідство #злочини
Оголошення
live comments feed...