• Головна
  • Короновірус: ситуація в Україні та світі за минулу добу
10:00, 6 березня 2020 р.
Надійне джерело

Короновірус: ситуація в Україні та світі за минулу добу

Короновірус: ситуація в Україні та світі за минулу добу

Станом на 5 березня на коронавірус захворіло понад 95 тисяч людей, більшість із них – у Китаї. Померли від хвороби понад 3200 людей, одужали – понад 50 000 осіб. Впродовж кількох минулих днів вірус швидко поширився Європою, а Італія нині є епіцентром спалаху.

Ситуація в Україні

Підтверджені випадки зараження

  • 29 лютого у чернівецьку інфекційну лікарню госпіталізували чоловіка з клінічними ознаками грипу. Він нещодавно повернувся з Італії, якою подорожував з 21 лютого. Під час повернення додому почувався добре. Згодом у чоловіка підвищилась температура та з'явилось відчуття першіння у горлі. Госпіталізували його машиною екстреної медичної допомоги. Лікарі розпочали вірусологічне обстеження пацієнта – 3 березня повідомили про позитивний результат на коронавірус Covid-19. Дружина хворого перебуває в обсерваторії у військовому госпіталі та очікує аналізи на наявність чи відсутність коронавірусної інфекції.

Підозрюють у зараженні

  • Мешканку Краматорська на Донеччині 5 березня госпіталізували через підозру на китайський коронавірус. Вона нещодавно повернулася з Таїланду, повідомили у пресслужбі Донецької обласної державної адміністрації. Результатів очікують 6 березня.
  • 5 березня у Дніпропетровській області через підозру на коронавірус госпіталізували 6 людей. У чоловіка, вагітної жінки, трьох дітей і тещі є симптоми гострої респіраторної інфекції – кашель і підвищена температура. 26 лютого чоловік приїхав з Італії. Сім'ю перевезуть в Криворізьку інфекційну лікарню для детального обстеження і лікування. Попередній діагноз – гостре респіраторне захворювання.
  • Троє іноземців, які перебувають в Україні, звернулися за медичною допомогою у Києві й очікують результати аналізів.

Не підтвердили.

  • У Тернополі госпіталізували дитину віком 2,5 роки з підозрою на коронавірус. Сім'я нещодавно повернулася з Іспанії. Оскільки в країні зафіксовані спалахи Covid-2019, дитині провели відповідні лабораторні аналізи. Згодом повідомили, що підозра не підтвердилася.
  • На Дніпровщині у дитини, яка контактувала з родичем з Італії, зафіксували підвищену температуру. Медики відразу відреагували, провівши необхідні тести, і визначили, що дитина хворіє на вірус грипу H1N1.
  • 27 лютого у "Бориспіль" з Італії прибула жінка, у якої зафіксували підвищену температуру. Її відразу доставили до медичного закладу для проведення досліджень, які не підтвердили наявність вірусу.

За матеріалами відкритих джерел

Читайте також: Повідомили телефон гарячої лінії для тих, у кого з'явилися симптоми респіраторної інфекції

#вірус #евакуація #карантин
Оголошення
live comments feed...