• Головна
  • Голова ОДА презентував Президенту Володимиру Зеленському проєкт «Велике будівництво» на Полтавщині
13:30, 5 березня 2020 р.
Надійне джерело

Голова ОДА презентував Президенту Володимиру Зеленському проєкт «Велике будівництво» на Полтавщині

Голова ОДА  презентував Президенту Володимиру Зеленському проєкт «Велике будівництво» на Полтавщині

Як ми вже повідомляли, сьогодні у області відбувається робочий візит президента Володимира Зеленського.Він відвідав санаторій " Нові Санжари", де на обсервації перебували евакуйовані з Китаю громадяни. Потім Голова ОДА  презентував Президенту Володимиру Зеленському проєкт «Велике будівництво» на Полтавщині

В області мають збудувати 15 об’єктів (5 опорних шкіл, 5 дитячих садків та 5 стадіонів), які планується завершити в 2020 році. Розповів і про масштабні об’єкти, які були довгобудами і цьогоріч має завершитися їхнє будівництво.

Зокрема, Олег Синєгубов ознайомив Володимира Зеленського з будівництвом закладів освіти в районі.

«Кошти на їхнє будівництво маємо. Об’єкти фінансуються частко з місцевих бюджетів, частково з державного. Крім того є нагальна потреба у дитячих садочках. Маємо по області 50 тисяч дітей, які перебувають у дитсадках. 5 тисяч дітей – на черзі. І даний проєк покликаний вирішити це питання. Тобто фактично в області з’являться 5 нових дитсадків», – сказав Олег Синєгубов.

Також очільник області ознайомив Главу держави з будівництвом нових спортивних майданчиків. За його, словами масштабний об’єкт планується у Кременчуці.

«Побачив багато об’єктів «Великого будівництва» – це й садочки, й лікарні. Хочу особисто відвідати об’єкти та побачити, як там ведеться будівництво», – сказав Володимир Зеленський.

Крім того, Олег Синєгубов ознайомив Главу держави з ходом реконструкції обласної філармонії.

«Плануємо завершити роботи в 2020 році. Це довгобуд, який певний час був заморожений. Приміщення після ремонтів горіло двічі через порушення протипожежних норм. Підрядників змінили. У планах з областю дофінансувати проєкт. Кошторисна вартість – 80 мільйонів. Подаємося і в програму профільного міністерства. Цьогоріч передбачили кошти й з обласного бюджету у розмірі 10 мільйонів, але можемо додати, оскільки перевиконання бюджету 2019 року по області 350 мільйонів гривень», – сказав Олег Синєгубов.

Володимир Зеленський запропонував залучити до фінансування будівництва філармонії місцевий бізнес, меценатів.

Публікація створена за матеріалами ОДА

#президент #візит #полтавщина
Оголошення
live comments feed...