• Головна
  • Олег Синєгубов: Велике будівництво Полтавщина почала з головної артерії країни
18:00, 5 березня 2020 р.
Надійне джерело

Олег Синєгубов: Велике будівництво Полтавщина почала з головної артерії країни

Олег Синєгубов: Велике будівництво Полтавщина почала з головної артерії країни

Програма «Велике будівництво» на Полтавщині набирає обертів. Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов побував на трасі Київ – Харків – Довжанський та проконтролював хід ремонтних робіт. Із 1 березня на ділянці від вулиці Алмазної до вулиці 23 Вересня у межах Полтави підрядник почав знімати фрезою старе полотно. Згодом тут з’явиться нове якісне покриття.

Олег Синєгубов: Велике будівництво Полтавщина почала з головної артерії країни, фото-1

У межах Полтави працює близько 10 одиниць техніки. Загальна вартість проєкту – 214 мільйонів гривень. Вона збільшилася у зв’язку з аварійним колектором водоканалу. Співфінансування передбачається 50 на 50. Область цього року закриє повністю потрібну суму. За два роки вийде 110 мільйонів гривень. Із міського бюджету мають залучити ще 17 мільйонів гривень.

«Нам пообіцяли виділити додаткові кошти на цю трасу. Полтава також має виконати свої зобов’язання щодо співфінансування. Головне, щоб ця траса у поточному році була збудована»,наголосив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов: Велике будівництво Полтавщина почала з головної артерії країни, фото-2

2020 рік стане рекордним за фінансуванням для місцевих доріг області. Дорожній фонд для місцевих доріг Полтавщини цьогоріч становить 1 мільярд 311 мільйонів гривень. Про це поінформував директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

Читайте також: На Полтавщині стартує велике будівництво

#полтава #архітектура #будівництво
Оголошення
live comments feed...