• Головна
  • Шамота: завдяки співпраці волонтерів, міської та обласної влади обласна дитяча лікарня з новим кардіореанімаційним обладнанням
15:20, 4 березня 2020 р.
Надійне джерело

Шамота: завдяки співпраці волонтерів, міської та обласної влади обласна дитяча лікарня з новим кардіореанімаційним обладнанням

Шамота: завдяки співпраці волонтерів, міської та обласної влади обласна дитяча лікарня з новим кардіореанімаційним обладнанням

У рамках благодійної акції «Серце до серця» в Полтаві зібрано 320 тис грн. За ці кошти придбане необхідне сучасне кардіореанімаційне обладнання для обласної дитячої лікарні – добовий монітор серцевого ритму та артеріального тиску, а також дефібрилятор. Представники благодійної громадської організації щиро подякували полтавській міській раді та обласній адміністрації за підтримку акції.

Наталя Удовиченко, представник Полтавського штабу Всеукраїнського благодійного фонду повідомила: «Серце до серця» зазначила: «В 2019 в рамках благодійної акції зібрано 320 тис грн. Цим коштом для кардіологічного відділення Полтавської обласної дитячої лікарні придбане сучасне медичне обладнання, якого лікарня потребувала. Медичні послуги на цьому новому обладнанні дітки будуть отримувати безкоштовно».

Волонтерка зазначила, що за кількістю зібраних в рамках акції коштів Полтава посіла шосте місце в Україні. «Ми змогли придбати таке необхідне обладнання завдяки активній підтримці полтавської міської ради та обласної адміністрації. Проводимо акцію вже 15 років. І до цього спілкувалися з посадовцями досить тісно. І маємо відмітити, як легко в тому році змогли досягти порозуміння, та отримати реальну допомогу. Одразу видно, що зараз у владі працюють люди, які хочуть щось міняти, вміють працювати».

Секретар полтавської міської ради, Олександр Шамота сказав: «Головне завдання влади – створювати всі умови, щоб полтавці отримували найвищу якість медичних послуг, найкраще лікування. Особлива увага, звичайно, дітям. Ми системно працюємо в цьому напрямку. Тому, зокрема, активно підтримували благодійну акцію з придбання кардіореанімаційного обладнання. В нас є ще певні напрацювання з іншими підприємствами та організаціями, які також допомагають лікарням міста».

Шамота зазначив, наскільки важливо, щоб громадські організації своєї відкритістю, прозорістю, публічними звітами укріплювали довіру громадян до волонтерів та благодійників. «Така діяльність важлива, тому що підприємства, громадські організації, окремі люди особисто можуть долучитися до доброї справи. І за це - велике дякую».

Заступниця головного лікаря Ніна Козяр зазначила: «Актуальність діагностики серцевих захворювань, особливо серед дітей дуже висока. І тому ми дуже вдячні організаторам та місцевій владі за підтримку».

Вона розповіла про призначення нового обладнання: «Це апарати для дітей з кардіологічними проблемами. Один для цілодобового моніторингу, він реєструє електрокардіограму та артеріальний тиск. Основна перевага, що дитина перебуває в звичайному для неї режимі, і тому апарат може зареєструвати відхилення, які трапляються вночі, чи при певних навантаженнях. Це створює можливість більш точно встановити діагноз та призначити лікування. Також у відділення інтенсивної терапії було придбано дефібрилятор. Це досить серйозне обладнання, яке використовується для надання невідкладної допомоги при зупинці серця».

Нагадаємо, під час візиту до Полтавщини Прем'єр-міністра Олексія Гончарука, він перевірив готовність Полтави до реформування вторинної ланки медицини. Під час спілкування Олександр Шамота зазначив, що у 2020 для лікарень міста буде придбано більше необхідного медичного обладнання, ніж у попередні 20 років разом узяті.

Раніше за рахунок спонсорської допомоги у дитячу міську лікарню Полтави передали сучасне обладнання для моніторингу, спостережень та інфузійної терапії

#Полтава #благодійність #акція #збір коштів #обладнання
Оголошення
live comments feed...