• Головна
  • 21 тисячу гривень виплатять молодим вчителям зі стажем до 10 років
12:00, 4 березня 2020 р.
Надійне джерело

21 тисячу гривень виплатять молодим вчителям зі стажем до 10 років

21 тисячу гривень виплатять молодим вчителям зі стажем до 10 років

Кабмін спрямував у регіони субвенцію в розмірі 1 млрд 553 млн. грн. для виплати надбавок молодим вчителям – понад 73 тис. педагогів зі стажем до 10 років отримають виплату в 21 020 грн. Відповідне рішення було прийнято 3 березня 2020 року. Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.

«Сьогодні молоді вчителі – одна з найменш фінансово захищених категорій педагогів. З низьким стажем вони отримують майже мінімальну заробітну плату – це неприпустимо. Ця виплата наприкінці року допоможе бодай трохи вирівняти ситуацію та підтримати молодих учителів», – зазначила Міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Виплата вчителю становитиме 21 020 грн, що еквівалентно десяти прожитковим мінімумам для працездатних осіб станом на 1 січня 2020 року. Кошти виплачуватимуться вчителям за основним місцем роботи у закладі освіти. Виплата здійснюватиметься наприкінці року, одноразово і в повному розмірі.

Виплату отримають педагоги, які станом на 1 січня 2020 року працювали вчителем та мали педагогічний стаж до 10 років включно, мають педагогічне навантаження у 2020 році та продовжують обіймати посаду вчителя.

Раніше ми писали Масового звільнення вчителів – пенсіонерів не буде

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вчителі #виплата #освіта
Оголошення
live comments feed...