Реклама
09:15, 28 лютого 2020 р.

Доставка питної води в Києві

Реклама

Всі ми знаємо, що вода життєво важлива для організму. Але ми також знаємо, що водопровідна вода має багато домішок і не відповідає якості. В цьому випадку, варто скористатися послугами доставки води додому або офіс в бутильованому вигляді. Ваше рішення може підвищити ваш комфорт і захистити добробут і здоров'я ваших близьких. Компанія «Райське Джерело», володіючи багаторічним досвідом виробництва бутильованої води, придбала хорошу репутацію завдяки якості пропонованих продуктів і послуг. Виробництво води сертифіковане у відповідності до міжнародних стандартів. Компанія розробила власну мережу розподілу бутильованої води в 19-літрових контейнерах, і в даний час є лідером в сфері послуг по доставці води в Києві. Перейдіть по посиланню: www.eden.com.ua, і ознайомтеся з видами послуг.

Що ми пропонуємо?

  • Воду бутильовану Райське Джерело «З Родовища» 18,9л;
  • Воду бутильовану «Пом'якшену» 18,9 л з максимальним ступенем очищення;
  • Воду бутильовану «Домашня» 18,9 л використовується для приготування чаю, кави.
  • В асортименті представлено обладнання: кулери, диспенсери, підставки, помпи та інші аксесуари; Ми пропонуємо кулери в оренду, такий спосіб зручний завдяки відсутності проблем з плановим обслуговуванням і зручністю.

Чому ми?

1. Постійні інвестиції в технології допомогли нам виробляти воду вищої якості, розлиту в пляшки в ідеальних гігієнічних умовах, а професіоналізм персоналу, який бере участь в розподільній діяльності, внесли вирішальний внесок у позитивну оцінку послуг з доставки для споживачів.

2. Ми приймаємо замовлення води сім днів на тиждень, оформити замовлення води можна в будь-який день тижня. Доставка здійснюється за заздалегідь складеним графіком, якщо це довгострокове співробітництво.

3. Доступні ціни та високий рівень обслуговування;

Споживання води життєво важливо для нашого існування. Очищена вода надає на нас позитивний вплив, особливо коли день вимагає максимальної віддачі. Скористайтеся вигідними умовами компанії «Райське Джерело» і оформляйте замовлення на доставку води без зволікань.

Оголошення
live comments feed...