• Головна
  • Без підтримки обласної ради «Полтаватеплоенерго» може опинитися на межі банкрутства
14:10, 3 березня 2020 р.
Надійне джерело

Без підтримки обласної ради «Полтаватеплоенерго» може опинитися на межі банкрутства

Без підтримки обласної ради «Полтаватеплоенерго» може опинитися на межі банкрутства

28-го лютого під час тридцять першої сесії Полтавської обласної ради депутати не підтримали подовження терміну дії кредитної лінії, яку використовувало обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» для виплати працівникам заробітної платні. Мова йде про суму в 24 мільйони гривень. При цьому, на комісії перед сесію питання погодили, а от під час засідання рішення не набрало необхідної кількості голосів.

Тепер «Полтаватеплоенерго» опинилося у досить складній ситуації. Термін дії угоди спливає 31-го березня. І до кінця місяця підприємство має виплатити банку 24 мільйони гривень. Якщо необхідну суму таки відшукають із «внутрішніх резервів», це може призвести до відсутності розрахунків із постачальниками та часткової невиплати заробітної платні працівникам. Зараз на підприємстві працює майже 1000 людей. Варто також врахувати, що через аномальну теплу зиму «Полтаватеплонерго» отримало у 1,5 рази меншу виручки, що вже негативно відбилося на фінансовому стані підприємства.

Невиплата кредиту може призвести до іще гірших наслідків – блокування рахунків, продажу ліквідного майна та автотранспорту. А це фактично унеможливить подальшу роботу підприємства – повідомляють у пресслужбі «Полтаватеплоенерго».

- Хочемо звернутися до полтавців та повідомити їм, що керівництво комунального підприємство робитиме усе, аби стабілізувати ситуацію та уникнути небажаних катаклізмів. Однак відсутність фінансової підтримки з боку обласної ради може викликати проблеми під час надання послуг із опалення та гарячого водопостачання, а також – призвести до ускладнень при підготовці до наступного опалювального сезону, - зазначають на підприємстві.

Раніше ми писали Олег Бєлоножко: зменшити тариф на тепло та воду і контролювати їх можливо лише після передачі КП ПОР “Полтававодоканал” та ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” у комунальну власніть міста. Процес гальмує обласна рада.

#Полтава #Полтаватеплоенерго #банкрутство #обласна рада
Оголошення
live comments feed...