• Головна
  • Близько 10-ти осіб підозрюються у скоєнні злочинів у Нових Санжарах
11:30, 3 березня 2020 р.
Надійне джерело

Близько 10-ти осіб підозрюються у скоєнні злочинів у Нових Санжарах

Близько 10-ти осіб підозрюються у скоєнні злочинів у Нових Санжарах

Поліція здійснює розслідування за фактами правопорушень біля медичного центру «Нові Санжари». На сьогодні підозри у скоєнні злочинів отримали 10 осіб. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Полтавщини.

Розслідування триває у 8 провадженнях, відкритих за такими статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 279 (Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства); ст. 293 (Групове порушення громадського порядку); ч. 2 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками); ст. 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця); ч. 1 ст. 294 (Масові заворушення); ст. 295 (Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку), ч. 1 ст. 296 (Хуліганство).

Нагадаємо, п’ятьом фігурантам вручили підозри у скоєнні масового заворушення (ст. 294 КК України). Чотирьох з них взяли під нічний домашній арешт. Клопотання про обрання запобіжного заходу для п’ятої особи суд не задовольнив.

Домашній арешт із забороною залишати місце проживання вночі отримав також підозрюваний у посяганні на життя поліцейського (ст. 348 КК України).

На сьогодні ще двом особам повідомили про підозри у скоєнні хуліганських дій (ст. 296 КК України) та двом фігурантам вручили підозри у блокуванні транспортних комунікацій (ст. 279 КК України).

Раніше ми писали Обсервація евакуйованих в Нових Санжарах завершиться в четвер — МОЗ

#Нові Санжари #евакуйовані #санаторій #заворушення
Оголошення
live comments feed...