• Головна
  • У Полтаві футболісти «Шахтаря» запустили тренування для дітей з інвалідністю
15:00, 1 березня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві футболісти «Шахтаря» запустили тренування для дітей з інвалідністю

У Полтаві футболісти «Шахтаря» запустили тренування для дітей з інвалідністю

1 березня полтавська «Ворскла» прийматиме матч прем’єр-ліги України з ФК «Шахтар». А зранку футболісти та тренери «Шахтаря» завітали до спортзалу середньої школи №5. Тут в рамках роботи Фондів Parimatch Foundation та Shakhtar Social зірки запустили заняття з футболу для дітей з інвалідністю в рамках роботи своїх проектів «Так, я можу» та «Давай, грай!».

Інклюзивні тренування для дітей наразі проходять всього лише у 4-х містах: Харкові, Києві, Полтаві та Львові.У кожному з них функціонують 2 групи по 15 дітей з ментальними та фізичними вадами розвитку.В рамках ініціативи вже понад 3500 хлопчиків і дівчаток, отримали можливість постійно займатися футболом.Тепер така можливість з’явилася і в полтавських дітей

Представники основного складу ФК «Шахтар» провели з дітьми тренування, розповіли про тренувальний процес, вручили дітям подарунки, а також роздали автографи та зробили спільні фото з усіма охочими.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота говорить, така ініціатива саме на часі у Полтаві, адже в місті докладають максимум зусиль для розвитку доступності загалом та інклюзивної освіти і розвитку дітей зокрема.

«Ми повинні йти в ногу з часом та відповідати світовим стандартам доступності. Сьогодні в місті для цього робиться дуже багато. Профільні заступники міського голови постійно працюють над поліпшенням інфраструктури міста, для формування доступності в навчальних закладах, закладах культури. Ми забезпечуємо доступну інклюзивну освіту. Але дозвіллєвий напрямок іще є куди розвивати. Ось така ініціатива фондів дає змогу самореалізуватися дітям, яким складно буде займатися в загальних секціях на рівні з іншими однолітками. А Полтава, варто зауважити, ніколи не пасе задніх у параолімпійських видах спорту, тож і тим, хто захоплюється футболом мають бути відкриті всі двері. Крім того цей захід дав нам змогу проговорити з фундаторами перспективи співпраці й у інших напрямках, зокрема навчанні наших тренерів, вчителів у школах, освітніх закладах і центрах», — наголосив Шамота.

Ті, хто бажає займатися футболом в інклюзивних групах, можуть звернутися в Shakhtar Social: [email protected] .

Parimatch Foundation — міжнародний благодійний фонд, покликаний об'єднати бізнес, державний сектор і громадські організації навколо вирішення конкретних соціальних проблем.Основна місія фонду - сприяння в поліпшенні добробуту і здоров'я суспільства через освіту та залучення людей до занять спортом. Тренування для полтавських дітей проводили захисник ФК «Шахтар» Вітао, Тренер воротарів Антоніу Феррейра та асисент головного тренера Вітор Северино.

Пресслужба Полтавської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Шахтар #тренування #діти #місто #проект
Оголошення
live comments feed...