• Головна
  • У Полтаві проведуть форум щодо гендерної рівності у суспільстві
18:30, 28 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві проведуть форум щодо гендерної рівності у суспільстві

 У Полтаві проведуть форум щодо гендерної рівності у суспільстві

У Полтаві уже на початку червня планують провести Всеукраїнський форум щодо встановлення гендерної рівності у суспільстві. Про це йдеться на офіційному сайті Полтавської міської ради.

Ініціаторка даного масштабного заходу – заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко.

- Гендерна рівність вкрай важлива для досягнення гармонійного розвитку суспільства і Полтави зокрема, - впевнена вона. – Це дасть змогу реалізуватися всім членам громади та принести їй користь.

В приміщенні ГО «Нова Полтава» Тетяна Юрченко провела робочу нараду щодо вирішення організаційних моментів та створення робочого плану форуму. До робочої групи ввійшли: заступниця міського голови Світлана Нестуля, директорка Департаменту економіки та інвестицій Віта Клименко, директорка ГО «Полтавська платформа» Альона Гончаренко, голова ГО «Нова Полтава» Юлія Городчаніна та заступниця директора парку «Перемога» Катерина Бабіч.

На нараді, зокрема, обговорили орієнтовне тематичне спрямування форуму, напрямки, сформулювали мету, визначили орієнтовний час та місце його проведення. Так, вирішили, що основну базу форуму складуть три напрямки: сім’я, робота, громадське суспільство.

Наступного разу учасниці робочої наради планують визначитися з можливими спікерами форуму.

Раніше ми писали У Полтаві відбувся Міжнародний Форум практиків партиципації

#Полтава #форум #гендерна рівність
Оголошення
live comments feed...