• Головна
  • «Поліцейське свавілля – це гірше, ніж коронавірус» - які питання порушували полтавці на сесії міської ради
11:42, 28 лютого 2020 р.
Надійне джерело

«Поліцейське свавілля – це гірше, ніж коронавірус» - які питання порушували полтавці на сесії міської ради

«Поліцейське свавілля – це гірше, ніж коронавірус» - які питання порушували полтавці на сесії міської ради

Сьогодні у Полтаві депутати 7 скликання зібралися на пленарне засідання 30 сесії.

Загалом на порядок денний винесли 80 питань.

Традиційно сесія почалася зі звернень громадян. Зокрема, Тетяна Неретіна закликала вжити заходів щодо корупції у поліції. «Бездарні слідчі сміються нам в очі, ніхто ніколи з поліції не відкриває злочини по гарячих слідах. Приїздять на місце скоєння злочинів без кінологічної служби і криміналістів. Ганьба поліції і прокуратурі, ваше свавілля - це гірше, ніж коронавірус» - сказала Тетяна Неретіна.

Любов Калюжна  проживає на вулиці Ціолковського, 53. Попрохала не продовжувати ФОП Мирошниченко. За словами Любові Калюжної, підприємиця, будуючи перукарню, порушила несучі стіни. Через це стіни у гуртожитку потріскалися. «Будуть жертви, ми про це кричимо вже 6 років».

Ірина Михайлік закликає звернути увагу на проблему жильців гуртожитку фабрики «Мрія». Жителі не змогли приватизувати кімнати, у яких роками жили, бо керівники підприємства гуртожиток перевели у житловий будинок. Таким чином, люди можуть лишитися на вулиці.

Третяк Тетяна вкотре звертається до депутатів від імені жителів будинку за адресою - вулиця Петра Юрченка 21,9 . Там 40 років не робили ремонт, нині жильці не хочуть створювати ОСББ, доки їм не поремонтують дах.

Олена Рудик запитала, що за процес відбувається у Полтаві щодо спилу дерев.

«У суботу, 22 лютого, спилювали цілі алеї. Розберіться, хто і навіщо це робить? Ці дерева зовсім не були аварійними»

Центр «Юний європеєць» попрохав депутатів визнати котів частиною екосистеми Полтави. Крім того, змінити назву притулку тварин. Натомість назвати його «Стерилізаційний центр».

Візир Володимир порушив питання про нежитлові об’єкти по вул. Панаса Мирного 2а. Попросив зняти це питання з порядку денного. Бо щодо приміщення триває судова тяганина.

Гончарова Наталія попросила облаштувати спортивний майданчик в гімназії номер 21 по вул. Сакко. «Діти грають на поверхні, покритій щебенем».

Марія Бикова вкотре прийшла жалітися на Володимира Корчаку щодо незаконності торгівлі архівними матеріалами.

Марія Бикова вважає, що у БТІ послуги повинні надаватися безкоштовно.

Іваньков Максим звернув увагу на спорткомплекс «Спартак», закликав депутатів виділити кошти. Олександр Шамота запевнив: «Кошти виділили і надалі будемо відновлювати його».

Народна депутатка Марина Бардіна проанонсувала проведення форуму рівності чоловіків та жінок. 

Також сказала, що продаж землі підтримує. Але головне, що б це було у правовій площині.

Олег Бєлоножко висловив невдоволення щодо одночасного проведення міської та обласної рад. «Таке враження, що це спеціально роблять для того, аби міські депутати не мали змоги виступати на обласній сесії», - каже Олег Бєлоножко. Також Бєлоножко закликав обласну владу передати у власність міста «Полтававодоканал» та « Теплоенерго». «Шановні, це бомба сповільненої дії», - наголосив депутат.

#сесія #питання #полтавці
Оголошення
live comments feed...