• Головна
  • Теплиці з полікарбонату для вашого саду
Реклама
18:57, 22 лютого 2020 р.

Теплиці з полікарбонату для вашого саду

Реклама

Теплиця - це споруда, конструкція якої складається з надійного каркаса, заповненого пластинами зі скла або іншого прозорого матеріалу, наприклад, полікарбонату. Це дозволяє максимально використати сонячне світло для створення мікроклімату, найбільш сприятливого для культурних рослин. Вибрати та купити теплицю в Дніпрі ви можете в компанії Lorikeet. У ній можна вирощувати овочі, трави й квіти з середини лютого до кінця листопада. Якщо теплиці садові обладнані системами обігріву, вирощування можуть проводитися круглий рік. Так зазвичай використовуються великі теплиці, в яких вирощують овочі й теплолюбні рослини в промислових масштабах. Теплиці присадибні, як правило, мають невелику площу і впродовж зими вони не використовуються. Із-за невеликого метражу в них рідко встановлюють зволожувальну установку.

Теплиця садова - власноручно побудована чи готова?

Іноді садівники-любителі самі будують теплиці садові, але зі змінним успіхом. Іноді це дуже красиво зроблені та функціональні споруди, частіше це не занадто красиві споруди. Можна, звичайно, малою ціною, побудувати теплицю, наприклад, зі старих вікон з житлових будівель. Але не обманюйте себе. Абияк зроблена архітектурна споруда псує сад. Адже це місце ще й для відпочинку, ви піклуєтесь про те, щоб рослинність тішила око, тому повинні потурбуватися також про естетику теплиці, яка повинна гармоніювати із зеленню, альтанкою та іншими елементами саду.Ціна готової теплиці може здатися високою. Проте, враховуючи, що це споруда для багаторічного використання, варто інвестувати цю суму, тому що відношення ціни придбання до її цінності гарна.

Переваги теплиць з полікарбонату

Це штучний матеріал, який відмінно зарекомендував себе як покриття теплиць. Проникність газу складає біля 82 %, що менше, ніж проникність мінерального скла, яке складає 90%. Теплиці з полікарбонату є дуже міцними, тому що матеріал має у 250 разів більшу стійкість на забиття, чим традиційне скло. Крім того, цей матеріал ідеально поєднується з алюмінієвим каркасом. Відрізняється дуже хорошими термоізоляційними властивостями (добре утримує тепло усередині теплиці), захищає від шкідливої дії сонячних променів.Теплиці з полікарбонату виглядають естетично, з успіхом можуть бути одним з елементів малої садової архітектури. Їх не потрібно соромливо ховати за живоплотом або стіною будинку.

Оголошення
live comments feed...