• Головна
  • 10-річна модель із Полтави стала володаркою титулу «Mini Miss World Ukraine-2020»
11:30, 27 лютого 2020 р.
Надійне джерело

10-річна модель із Полтави стала володаркою титулу «Mini Miss World Ukraine-2020»

10-річна модель із Полтави стала володаркою титулу «Mini Miss World Ukraine-2020»

23 лютого у столиці України відбувся Національний конкур краси «Міні Міс Світу – Україна 2020». Організатором та національним директором якого є Наталія Мельничук («Центр успішних дітей «Kids Go», м. Житомир).

У конкурсі «Міні Міс Світу – Україна 2020», брали участь 32 учасники з різних куточків України, які боролися за перемогу. На сцені діти демонстрували глядачам та членам журі свою красу, шарм та вроду, а також вміння дефілювати по подіуму в різних образах, які вони самостійно готували.

Переможницею в ньому у своїй віковій категорії стала володарка багатьох національних та міжнародних фестивалів та конкурсів моди, краси і таланта, 10-річна полтавка Дана Білоконенко, вихованка професійної школи моделей «Margo» (Тетяна Крилата) та отримала титул «Mini Miss World Ukraine 2020» (winner).

У Дани дуже вдало вийшло втілити всі образи та достойно представити себе на конкурсі «Міні Міс Світу – Україна 2020», як розповіла мама дівчинки Наталія. Крім цього Дана виборолаІ місце в конкурсі «Юна супер модель України» та здобула титул «Юна супер модель України 2020». На цьому ж заході талановита дівчинка стала володаркою дитячого Оскару в номінації «Дизайнер».

Вітаємо Даночку з перемогою та бажаємо їй не зупинятися на досягнутому!

Нагадаємо, раніше полтавка очолила рейтинг фітмоделей країни.

#Полтава #модель #перемога #дівчинка #конкурс #Марго
Оголошення
live comments feed...