• Головна
  • Шамота: безкоштовне навчання в Європі? Реально! (умови участі в конкурсі)
Партнерський матеріал
17:40, 26 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Шамота: безкоштовне навчання в Європі? Реально! (умови участі в конкурсі)

Партнерський матеріал
Шамота: безкоштовне навчання в Європі? Реально! (умови участі в конкурсі)

Другий рік поспіль в Полтаві діє освітня програма з Литвою. Делегація на чолі з секретарем Полтавської міської ради домовилася з керівництвом Вільнюського колегіуму в Литві про безоплатне навчання десятьох кращих випускників міста та області щороку. Цьогоріч податися на конкурс для навчання можна до 1 червня.

Взяти участь у конкурсі зможуть цьогорічні випускники загальноосвітніх навчальних закладів з високою успішністю, навчальними та науковими здобутками, які знають англійську мову на рівні щонайменше В1, повідомляє Олександр Шамота.

Для цього до 1 червня потрібно не пізніше 1 червня на електронну адресу представника Вільнюського колегіуму в Україні Петра Крайсвітнього - educational.center.lt.ua@gmail.com подати англійською чи російською мовою такі документи: резюме з короткою інформацією про себе, письмову згоду батьків на участь у конкурсі та мотиваційний лист. За цією ж електронною адресою можна дізнатися всі подробиці про вступ. Мотиваційний лист має бути обсягом до 2-х сторінок та містити таку інформацію:

- чому дитина хоче стати студентом Вільнюського колегіуму Університету прикладних наук;

- Яку освітню програму вона обрала і чому;

- Які особистісні якості вирізняють її з поміж інших та роблять гідною перемоги в конкурсі.

Водночас до 1 червня потрібно за адресою admission@viko.lt зареєструватися для проходження дистанційного тесту на знання англійської мови.

«У навчальних програмах Вільнюського колегіуму орієнтуються передусім на вимоги часу, ринку праці та потреби бізнесу, який і орієнтує заклади в трендах та бере активну участь у формуванні навчальних програм. Підприємці з реального бізнесового та економічного сектору готують і читають у вишах факультативи і курси, водночас залучаючи студентів до практики та відбираючи собі спеціалістів. Ці діти зможуть отримати провідні європейські знання, щоб потім реалізувати набутий досвід для розвитку Полтави та області», — наголосив Олександр Шамота.

#Полтава #Шамота #конкурс #Литва
Оголошення
live comments feed...