• Головна
  • Сьогодні – святого Кирила. Що можна і чого не варто робити цього дня?
08:30, 27 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Сьогодні – святого Кирила. Що можна і чого не варто робити цього дня?

Сьогодні – святого Кирила. Що можна і чого не варто робити цього дня?

27-го лютого православна церква відзначає день святого Кирила. Він відомий як брат рівноапостольного Мефодія.

Наші пращури вірили, що сни цього дня є віщими. Приміром, тарілка та горнятко сняться до невдачі у великих справах, риба – до несподіваних звісток, кладовище – до щасливого і довгого життя, годинник – до тимчасових труднощів, лист – до розставання із близькою людиною, розмова по телефону – до неправдивих чуток. Цього дня звертали також увагу на погоду, щоб спрогнозувати, яким буде літо. Мороз цього дня віщуватиме спекотне літо. А голосне щебетання птахів – ранній прихід весни.

Цього дня варто робити покупки, які будуть вдалими і довго вами прослужать. А от планувати візит до лікаря у цей день не варто. Так само на інший день варто перенести візити до косметолога та стоматолога. У цей день також не рекомендують стригти нігті та волосся.

Цього дня народилися американський поет Генрі Лонгфелло, автор «Пісні про Гайавату» (1807), офтальмолог, хірург, винахідник, засновник та перший директор Інституту очних хвороб Володимир Філатов (1875), американський письменник, лауреат Нобелівської премії Джон Стейнбек (1902), американська акторка, двічі володарка «Оскару» Елізабет Тейлор (1932), польський актор Даніель Ольбрихський (1945), грузинський футболіст, гравець київського «Динамо» та італійського «Мілану» Каха Каладзе (1978).

Раніше ми розповідали, які прикмети були корисними для рибалок у день Рибного Олексія.

#цей день #історія #прикмети #народились #заборони
Оголошення
live comments feed...