• Головна
  • В Україні посилюють заходи безпеки: перевірятимуть усіх, хто приїздить із країн з коронавірусом
14:30, 25 лютого 2020 р.
Надійне джерело

В Україні посилюють заходи безпеки: перевірятимуть усіх, хто приїздить із країн з коронавірусом

В Україні посилюють заходи безпеки: перевірятимуть усіх, хто приїздить із країн з коронавірусом

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що уряд посилить заходи безпеки для запобігання занесенню коронавірусу в Україну. Із 20:00 сьогоднішнього дня у всіх людей, які приїздитимуть із країн, де зареєстровані випадки захворювання, перевірятимуть температуру тіла. Про це Гончарук повідомив під час брифінгу за підсумками засідання оперативного штабу – повідомляє сайт Кабміну.

-Ми посилюємо заходи безпеки. Окрім перевірок в аеропортах, ми починаємо перевірки на пунктах пропуску. Багато громадян України перебуває в Італії та інших країнах, де були зареєстровані випадки захворювання. Багато людей приїжджає автобусами через пропускний пункт “Тиса”, зокрема. З завтрашнього дня, починаючи звідти, будуть вжиті аналогічні заходи безпеки, — повідомив Олексій Гончарук.

Також керівник уряду додав, що країна має достатньо ресурсів, аби запобігти поширенню інфекції.

-Підготовлена достатня кількість боксів і бригад інфекціоністів. Жодного дефіциту ми не відчуваємо. Тому будь-який ажіотаж безпідставний. Україна готова локалізувати будь-яку небезпеку і запобігти поширенню інфекції, — зауважив Прем’єр-міністр.

Голова Держприкордонслужбви Сергій Дейнеко зазначив, що на території України знаходяться 32 пункти пропуску. І жоден пасажир, який матиме ознаки захворювання, не потрапить до України непоміченим.

Заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що за даними посла України в Італії Євгена Перелигіна, українських громадян серед тих, хто захворів, немає.

Також оприлюднили рекомендації для громадян України в Італії, розміщені на веб-ресурсах МЗС http://tripadvisor.mfa.gov.ua/?p=1720

В Посольстві України в Італії та Генеральному консульстві України в Мілані та Неаполі цілодобово працюють телефони «гарячих ліній» для громадян України на випадок надзвичайної ситуації:

- ПУ в Італії тел: (+39) 3519 886 823

- ГКУ в Мілані тел: (+39) 3487 254 038

- ГКУ в Неаполі тел: tel:+39-327-736-48-22

Раніше ми розповідали, що міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька поспілкувалася із евакуйованими з Китаю.

#коронавірус #безпека #заходи #Кабмін #Україна
Оголошення
live comments feed...