• Головна
  • Допоможіть маленькому полтавцю побороти пухлину головного мозку
10:30, 25 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Допоможіть маленькому полтавцю побороти пухлину головного мозку

Допоможіть маленькому полтавцю побороти пухлину головного мозку

8-річному полтавцю Тимофію Шаповалу восени 2019-го діагностували пухлину головного мозку. Хлопчик тривалий час лікувався у «Охматдиті», йому провели операцію із видалення частини пухлини. Потім медики взяли зразки на аналіз для проведення подальшого лікування. Проте жодна із лабораторій не змогла визначити характеру пухлини. Через це призначити і продовжити лікування в Україні не можуть. А за таких умов повторна операція може призвести до смерті дитини. Шансом на порятунок може стати обстеження та подальше лікування у Ізраїлі. На це родині потрібні значні кошти, яких у них вже просто немає. Тому допомогти 8-річному хлопчику прохають усіх небайдужих.

«У Тимофія ускладнення після операції: центральний параліч зліва, другорядний центральний пропарез зліва, порушення мови, дизартрія – нестійкість, тремор в руках. Про стан нервової системи взагалі мовчу, це оголений нерв, син не може зрозуміти чому він тепер "такий" », - розповідає мама хлопчика.

Найгірше те, що за результатами обстеження на МРТ пухлина знову почала рости і збільшується із кожним днем. Щоб зупинити цей процес і врятувати життя Тимофійкові, мама хлопчика прохає подарувати йому шанс на життя. Перерахувати допомогу можна на карту Приватбанку 5168 7427 2176 7634 (матір хлопчика Шаповал Людмила).

#допомога #дитина #лікування #пухлина #операція
Оголошення
live comments feed...