Реклама
14:08, 18 лютого 2020 р.

Види зовнішньої реклами

Реклама

Зовнішня реклама, яка називається по-іншому рекламою на відкритому повітрі, хоча і є найстарішою формою реклами, але з роками не втратила своєї популярності. Вона відносно дешева в порівнянні з іншими видами реклами, але теж дуже ефективна. Споживачі просто не можуть її пропустити (на відміну від рекламних блоків на телебаченні), і навіть мимоволі приділяють їй більше уваги, наприклад, під час стояння в дорожній пробці, або очікування на зупинці. Тут на http://www.raiderpro.com/ ви можете замовити виготовлення всіх видів друкованої реклами. Цей вид реклами, як правило, розташований в публічних місцях, на жвавих проходах (вулиці, пішохідні зони), а також в громадському транспорті, а її основною метою є просування конкретного бренду або продукту. Постійний контакт з оголошеннями, що містять лише мінімум інформації і розробленими таким чином, щоб звертати увагу на себе, вже через досить короткий проміжок часу дозволяє споживачеві миттєво визначити дану марку або продукт.

Які існують типи зовнішньої реклами?

  • Найпопулярнішим видом реклами є величезні видрукувані банери, розміщені на стінах будинків.
  • Інша форма реклами - це вивіски, що окремо стоять, звані також сітілайти та рекламні щити.
  • Так як ринок реклами постійно розвивається, на вулицях з'явилися також об'ємні оголошення. Вони можуть бути розміщені на плоскій поверхні, а також доповнені елементами, що виступають за межі плаката.
  • Друкарні пропонують створення друку на плоскій поверхні, таким чином, щоб зображення мінялося залежно від кута зору, що є дуже цікавим рішенням.
  • Не можна забувати також про таких формах, як неонові вивіски, малі плакати, рекламні оголошення, що розміщуються, наприклад, на банкоматах, або мобільні оголошення, які нанесені на автомобілі.

Переваги зовнішньої реклами

Перш за все, цікава форма буде легко помітна і залишиться в пам'яті на довгий час. Тому варто задуматися над унікальним способом комунікації, таким як, наприклад, широкоформатний реклама та анімація. Зовнішня реклама - це гарантія частого контакту адресата з інформацією, тому що більшість людей щодня долають один і той же шлях до роботи, школи або магазину. Ще однією перевагою є підсвічування рекламних щитів або плакатів, що гарантує візуалізацію інформації навіть після настання темряви.

Оголошення
live comments feed...