• Головна
  • « Ми стадо, чи ми нація?» – Володимир Зеленський про сутички в Нових Санжарах
10:31, 22 лютого 2020 р.
Надійне джерело

« Ми стадо, чи ми нація?» – Володимир Зеленський про сутички в Нових Санжарах

« Ми стадо, чи ми нація?» – Володимир Зеленський про сутички в Нових Санжарах

20 лютого в Україну евакуювали людей з китайського міста Ухань, який вважається епіцентром спалаху коронавірусу. Спецрейсом SkyUp додому прилетіли 45 українців та 27 іноземців.

Під обсервацією в Нових Санжарах виникли сутички – місцеві мешканці виступали проти заселення евакуйованих.

21 лютого президент України Володимир Зеленський звернувся до України через сутички під Новими Санжарами.

Володимир Зеленський назвав ситуацію під Новими Санжарами черговим іспитом для українського суспільства. Адже періодично у кожній нації настають часи, коли потрібно його складати.

- Дорогі українці, в історії кожної нації є часи, коли потрібно складати іспит та відповідати на життєво-важливі запитання... Ми натовп, чи згуртований народ, ми стадо, чи ми нація, ми мешканці, чи громадяни… Історія з коронавірусом та поверненням наших громадян це черговий іспит для нашого суспільства, – заявив Зеленський.

Натомість президент привітав громадян, які повернулися на Батьківщину та побажав їм міцного здоров'я. Згодом він подякував і екіпажу літака, який здійснював евакуацію, журналістам, що супроводжували групу, працівникам Міністерств закордонних справ, охорони здоров' я та внутрішніх справ. А також всім іншим, хто щодня докладав зусиль задля повернення українців додому. Не пожалів слова подяки й для тієї частини суспільства, яка підтримала евакуйованих у складний період.

Також Зеленський зазначив, що українець повинен бути впевнений у тому, що держава не залишить його у складні часи, адже кожен українець – незамінний.

- Кожен українець має чітко знати – моя держава мене не залишить. І неважливо хто я – полонений моряк, політичний в'язень, активіст, що потрапив у підвали на окупованих територіях, молода дівчинка з собачкою. Чи будь-яка звичайна людина, яка опинилась в епіцентрі нового вірусу. Я українець, а отже моя держава мене не залишить,

– підсумував президент.

#президент #звернення #нація
Оголошення
live comments feed...