Реклама
16:43, 16 лютого 2020 р.

Що потрібно знати про валюту?

Реклама

Ніхто не знає напевно, скільки буде коштувати долар в майбутньому. Навіть якщо прогноз курсу валюти буде, навіть самий логічний і стійкий, може бути в пух і прах рознесений світовим потрясінням або несподіваною новиною. Так що прогнозувати курс в обмінниках львова можна лише приблизно.

Коли ви думаєте в яку валюту вкластися, то вам потрібно розуміти, що гривня - це ризик і можливий дохід, а долар - стабільність. Якщо думаєте, яку з валют вибрати, хочете ризикнути і спробувати отримати швидкий результат - краще вкладатися в національну валюту. Якщо хочете вкладатися надовго - краще в долар.

Як вигідно поміняти валюту

Багато наших співвітчизників заздалегідь накопичують необхідну суму грошей, якщо вони планують провести свою відпустку за межами країни. Для такого відпочинку потрібна валюта! Існує п'ять способів як обміняти гроші:

Перший і найпростіший - зняти кошти в банкоматі, щоб не витрачати час на пошук обмінника або банку. Другий спосіб - поміняти гроші в банку. Але це компромісний варіант: можна знайти вигідний курс, але втратити час на похід в банк.

Третій спосіб - отримати валютні гроші в обміннику. Курс там зазвичай краще, але треба заздалегідь дізнатися курс валют львів, та при необхідності забронювати потрібну суму.

Четвертий - знімати з карти за кордоном. Швидше за все, курс буде не настільки невигідним, як ви думали.

П'ятий - користуватися валютною картою.

Як зберігати гроші в валюті

Оптимальний спосіб - зберігати накопичення в трьох валютах. Якщо одна дешевшає, зростає інша, і навпаки. Імовірність того, що всі три відразу впадуть, мінімальна. Але ще важливо вибрати правильну пропорцію!

Валюта як вид заощаджень підходить, якщо ви збираєте на велику покупку: квартиру, машину, заміський будиночок. Або якщо ви хочете створити резервний фонд, щоб забезпечити себе грошима на чорний день - таку подушку безпеки розміром в 1-2 зарплати.

Кращий спосіб не прогадати з валютообмінним курсом - не піддаватися паніці в період стрибків і невизначеності. А щоб ефективно збирати валютні заощадження, експерти рекомендують професійно формулювати фінансові цілі і дотримуватися їх, незалежно від того, який зараз курс в обмінниках.

Щоб вигідно провести обмін валют львів требо слідкувати за новинами, торгами та уважно слухати які прогнози дають експерти. Як вже було сказано вище, требо не забувати дотримуватися вигідного балансу, та вкладатися в декілька валют одночасно. Буде краще, якщо ви купите долари і євро, щоб мати запас, але не треба продавати всі гривні. Слідкуйте за курсом валют обмінників у Львові на сайті obmen.lviv.ua, тому що вони показують найкращий курс обміну валют цілодобово, тому ви завжди зможете вигідно купити або продати іноземні гроші.

Оголошення
live comments feed...