• Головна
  • Із санаторію «Нові Санжари», до якого їдуть евакуйовані із Китаю, вивезли весь персонал
16:00, 20 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Із санаторію «Нові Санжари», до якого їдуть евакуйовані із Китаю, вивезли весь персонал

Із санаторію «Нові Санжари», до якого їдуть евакуйовані із Китаю, вивезли весь персонал

На урядовому порталі дали відповід на найбільше поширені запитання, пов’язані із евакуацією людей із Уханя. Зокрема, у повідомленні зазначають, що із китайського міста Ухань евакуювали 45 українців та 27 іноземців. Усі вони, а також члене екіпажу та супроводжуючі особи почуваються добре, симптомів ГРВІ не мають.

Впродовж наступних 14 днів вони перебуватимуть на обсервації у спеціально відведеному місці санаторію «Нові Санжари». Із закладу вже вивезли весь персонал. Ніхто із працівників не контактуватиме із розміщеними на обсервацію особами. У складі групи, яка прямує до санаторію, є лікарі, медперсонал та технічні спеціалісти, які гарантуватимуть належну безпеку людей.

Після обсервації українці, які не матимуть симптомів захворювання, повернуться додому. Іноземці – повернуться до своїх країн. Якщо у когось під час обсервації погіршиться стан, їм на допомогу прийдуть лікарі. Крім того, на території постійно чергуватиме машина екстреної допомоги. Якщо у когось із групи запідозрять захворювання на коронавірус, його ізолюють,а перебування інших евакуйованих продовжиться іще на 14 днів.

На урядовому порталі також повідомляють, що жодного випадку хвороби, спричиненої коронавірусом в країні не зареєстровано. У понеділок минуло рівно 14 днів відтоді, як останній прямий регулярний авіарейс із Китаю приземлився в Україні. Жоден із пасажирів за цей час не захворів.

Раніше ми повідомляли вам, у яких умовах проживатимуть евакуйовані у Нових Санжарах.

#Полтавщина #санаторій #персонал #евакуація #лікування #коронавірус
Оголошення
live comments feed...